четвер, 13 листопада 2008 19:12

Іван Шолохов заробляє гроші на телешоу

Автор: фото: Інна ЧЕРВІНЧУК
  Десяту частину виграшів вінничанин Іван Шолохов віддає церкві. Інтелектуальні шоу стали його основним заняттям. Раніше чоловік виводив гібриди картоплі
Десяту частину виграшів вінничанин Іван Шолохов віддає церкві. Інтелектуальні шоу стали його основним заняттям. Раніше чоловік виводив гібриди картоплі

48-річний вінничанин Іван Шолохов двічі за останні кілька тижнів ставав учасником телевізійних шоу. 24 жовтня на російському телеканалі ОРТ грав у "Поле чудес", а 2 листопада на каналі "1+1" — у шоу ерудитів "Найрозумніший".

— Рімейк фільму "Костяная нога", — сміється Іван Іванович, показуючи праву ногу в гіпсі. Чоловік упав на сходах у під"їзді свого будинку у Вінниці та зламав ногу.

Шолохов за фахом біолог, займався виведенням гібридів картоплі. Згодом його основним заняттям стали інтелектуальні шоу. Грав у радіо-вікторині "Пан або пропав", українському клубі "Що? Де? Коли?", "Брейн-ринзі", "Першому мільйоні", "Слабкій ланці", "Питанні для чемпіонів".

Серед 12-ти учасників шоу "Найрозумніший" Шолохов був найстаршим. Зайняв друге місце.

— Відповіді вилетіли з голови, як стріляні гільзи, — сміється, відганяючи сірого кота. Зароблені п"ять тисяч гривень ще не отримав — їх видають після виходу програми. Одразу після шоу поїхав у Москву на "Поле чудес". Боявся, що на поїзд не встигну, — каже Шолохов.

2006-го він уже був на цій програмі. Коли отримав запрошення, почав шукати спонсора для поїздки.

— Володимир Гройсман, тоді ще кандидат у мери Вінниці, обіцяв підтримувати розумних людей. Ну, я в мерію. Там нічого не вийшло — поїхав за свої гроші. До мене не дійшов хід. Я повернувся додому з відіком — дали як приз за участь. Пізніше отримав відповідь із міськради: "Коштів на підтримку участі в телевізійному шоу в міському бюджеті не передбачено". Вклав у рамочку і цього разу подарував музею "Поле чудес". Якубович був у захваті, — каже Шолохов. Він виступав у тій же сорочці стального кольору, що й два роки тому. Та перед зйомками Івана Івановича попередили, аби мовчав, що грає вдруге. Щоб інших "жаба не давила".

На "Полі чудес" Шолохову випав сектор "приз". Іван узяв гроші — 55 тис. російських рублів. І не прогадав: у чорному ящику була велика японська редька.

2004 року на програмі "Слабка ланка" Шолохов виграв 145 тис. рублів (приблизно 27 тис. грн).

А 2005-го на СТБ у програмі "Питання для чемпіонів" уперше зірвав джек-пот. Із зароблених 45,5 тис. грн оплатив дорогу з Америки до Вінниці 18-річній доньці Валерії. Вона з матір"ю, колишньою дружиною Шолохова, сім років живе в США.

— Виграші мій основний заробіток, — каже Іван Шолохов. — Хоч я не азартна людина. Ніколи не грав ні в казино, ні в ігрові автомати, ні в комп"ютерні ігри. Зовсім не вмію грати в карти та шахи.

Зараз ви читаєте новину «Іван Шолохов заробляє гроші на телешоу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути