Вівторок, 12 квітня 2011 08:00

Двоє робітників загинули на реконструкції аеропорту

Фасад Харківського аеропорту обвалився у п'ятницю по обіді. Рухнули всі передні колони, що прикрашали вхід до будівлі.

— Це була планова робота. Перед тим усіх робітників вивели у безпечне місце. Обійтися без цієї процедури було неможливо, — пояснює Сергій Євель, директор генпідрядника товариства "Стальконструкція". — Будівля терміналу зводилася 1956 року. Цегла була неякісна. Тож конструкція трималася лише на штукатурці.

Коли розбирали завали, піднімали залізобетонну плиту, що нависла над колонами. Кран не витримав, перевернувся й зачепив люльку, в якій двоє робітників оббивали штукатурку.

— Люди впали з 6-метрової висоти. Чому 70-тонний кран упав, коли піднімав усього півторатонну плиту, я сказати не можу, — розводить руками Сергій Євель.

48-річний Олександр Ярмак та 50-річний Віталій Сумський загинули на місці.

Старий термінал аеропорту не працює з лютого через реконструкцію. Його мали відновити й зробити віп-термінал. Поспішали до початку Євро-2012.

— Роботи треба припинити й точка, — каже харківський міський голова Геннадій Кернес. — Відновимо будівництво, коли матимемо всі дозволи й будемо розуміти, що не ризикуємо людьми.

— Можемо зволікати максимум місяць. Потім роботи будуть відновлені, бо є чіткі строки підготовки до Євро, — додає віце-мер Харкова Олександр Кривцов.

Загалом на спорудженні об'єктів Євро-2012 в Україні вже загинуло близько 15 осіб.

Зараз ви читаєте новину «Двоє робітників загинули на реконструкції аеропорту». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода