Пʼятниця, 22 серпня 2008 07:12

Брила від скелі упала на автомобіль у Криму

19 серпня у кримському селищі Малосадове Бахчисарайського району від скелі відкололася брила. Впала на автомобіль ВАЗ-2101. У ньому перебувала сім"я. 87-річний Сейтумер Сейджлаєв загинув на місці пригоди.

Сім"я Сейджлаєва живе в сусідньому селі Зелене. Під"їхали до АЗС заправити авто. За кермом сидів онук загиблого 24-річний Аніс Ібодлаєв. Поруч його дід. Позаду — дружина водія Аніса з двома малими дітьми та дружина Сейтумера Сейджлаєва.

— Водій пішов платити за пальне, — розповідає Олена Рябошенко, завідувачка приймального відділення Бахчисарайської лікарні. — Інші залишилися в авто.

Працівник заправки Олег побачив, як камінь відколовся від скелі.

— Я одразу побіг відключити заправку від напруги, — каже він. — Від скелі до нашої АЗС приблизно 400 метрів.

Майже 4-тонний камінь розміром до 2 м у діаметрі впав на дах автомобіля. Від падіння на асфальті залишилися ум"ятини. Навколо були розкидані речі постраждалих.

— ВАЗ лежав на боці, — каже Олег. — Камінь перекотився через нього та дорогу й уперся в зупинку.

Очевидці та люди, що проїздили поряд із заправкою, допомогли потерпілим вибратися з авто. За 10 хв. приїхала "швидка".

Діти та дружина Аніса обійшлися подряпинами. Дружина Сейтумера Сейджлаєва, яка сиділа з боку падіння валуна, отримала забої. Нині вона в лікарні.

Зараз ви читаєте новину «Брила від скелі упала на автомобіль у Криму». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода