Середа, 16 листопада 2011 00:30

Андрія Слюсарчука обвинувачують у шахрайстві

Автор: фото: Ярослав СТАНЧАК
  Міліціонер веде Андрія Слюсарчука до приміщення управління міліції у Львівській області в понеділок о 18.31. Його затримали того ж дня вранці в Києві
Міліціонер веде Андрія Слюсарчука до приміщення управління міліції у Львівській області в понеділок о 18.31. Його затримали того ж дня вранці в Києві

40-річного Андрія Слюсарчука арештували в понеділок у Києві. Його звинувачують у підробці документів про медичну освіту та шахрайстві. На допити у кримінальній справі не з'являвся. Увечері того ж дня Андрія Слюсарчука доставили в управління міліції у Львівській області.

— У найближчі дні коментарів не надаємо, — каже "ГПУ" наступного дня прес-секретар львівської міліції Денис Харчук. — Затримувала Слюсарчука львівська міліція, бо тут порушена кримінальна справа.

Андрій Слюсарчук неодноразово брав участь у телевізійних шоу, в яких демонстрував свої надзвичайні здібності. Начебто запам'ятав 30 млн цифр числа "Пі" та виграв у комп'ютерної шахової програми "Рибка", яку не можуть переграти навіть гросмейстери. Запевняв, що у 18 років закінчив Московський медінститут ім. Пирогова, а згодом факультет психології Санкт-Петербурзького університету. Називав себе видатним нейрохірургом і професором. У жовтні цього року отримав державну премію в галузі освіти.

З'ясувалося, що насправді Андрій Слюсарчук навчався у профтехучилищах Козятина Вінницької області та Червонограда на Львівщині. Правоохоронці підозрюють, що через його лікарську практику постраждали кілька десятків людей, щонайменше троє загинули.

— Я кілька разів бачився зі Слюсарчуком, — розповідає "ГПУ" народний депутат Ярослав Кендзьор, 60 років. — Справляв враження чоловіка не зовсім адекватного — божевільні очі, дивний вираз обличчя, експресивна міміка. Кримінальний шлейф за Слюсарчуком тягнеться вже 20 років, але затримали його тільки зараз. Я особисто спілкувався з головним міліціонером Львівщини Богданом Щуром. Аргумент у нього був один: "Ми не можемо його затримати, доки немає відповідних документів, відповідей на всі запити". Чітко простежується, що Слюсарчук уповав на зв'язки з правоохоронцями, колишніми прокурорами, представником судово-медичної експертизи. Постає питання, що їх пов'язувало? Відомо, що він оперував психотропними препаратами. За такими речовинами завжди ходять великі гроші. Історія зі Слюсарчуком — це наймасштабніша афера за 20 років незалежності України.

Зараз ви читаєте новину «Андрія Слюсарчука обвинувачують у шахрайстві». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

7

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Голосів: 1106
Голосування Чому я не голосуватиму за Юлію Тимошенко на президентських виборах у 2019 році?
  • Вона вже була у владі і показала всі свої можливості
  • Країні треба президент іншої якості
  • На жодних виборах не голосував ні за неї, ні за партію "Батьківщина"
  • Ще не визначився з кандидатом
  • Голосуватиму за Тимошенко
Переглянути
Погода