Ексклюзиви
Вівторок, 08 липня 2008 16:41

Відбувся перший Міжнародний кубок із ловлі риби фідером

  Учасники першого Міжнародного кубка із ловлі риби фідером у Києві на Дніпровській набережній
Учасники першого Міжнародного кубка із ловлі риби фідером у Києві на Дніпровській набережній

4–6 липня Україна стала ареною міжнародних змагань, зібравши найкращих спортсменів-рибалок країн СНД.

У центрі столиці України — Києві — на Дніпровській набережній журнал "Світ рибалки" та інтернет-клуб "Дім рибалки" за сприяння Київської федерації риболовного спорту започаткували і провели перший Міжнародний кубок із ловлі риби фідером. Генеральним партнером проекту виступила торгова марка "Вдала", партнером — торгова марка "Хольстен".

За результатами двох днів переможцями першого Міжнародного кубка з ловлі риби фідером "Київ-2008" у особистому заліку стали:

1 місце — Ігор Веселовський, 26,650 кг (Україна);

2 місце — Євген Сищіков, 19,190 кг (Росія);

3 місце — Ігор Осіпов, 15,200 кг (Україна).

У командному заліку:

1 місце — Fishprofi.ru Михайло Долгіх, Євген Сищіков (Росія);

2 місце — "Брати" Ігор Осіпов, Ігор Мацюк (Україна);

3 місце — "Авангард" Ігор Веселовський, Андрій Тарнавський (Україна).

Переможців першого Міжнародного кубка з ловлі риби фідером "Київ-2008" було відзначено кубками, медалями, почесними дипломами та цінними подарунками від компаній Maver, Balzer, "Риболов Сервіс" і "Спорт Фішинг".

За два дні (12 год. ловлі) 26 спортсменів з акваторії Дніпра у центрі Києва виловили 277,74 кг риби, причому всю її після зважування повернули до Дніпра, а територію після себе прибрали.

Свято не відбулося б без підтримки начальника Головного управління з питань фізичної культури і спорту Петра Буркацького і начальника Головного управління охорони правопорядку Міністерства внутрішніх справ України в Києві Миколи Величка, які забезпечили охорону місця змагань, а також інформаційних партнерів — радіоканалів "Ностальгія", "Душевне радіо", радіо "Київ" і журналу "Рыболовный мир".

Від щирого серця вітаємо переможців та всіх учасників змагань! За свідченнями спортсменів, глядачів і організаторів, змагання на Дніпрі пройшли на найвищому рівні та спонукали започаткувати ще два подібні кубки — у Білорусі та міжнародний Кубок дружби.

Зараз ви читаєте новину «Відбувся перший Міжнародний кубок із ловлі риби фідером». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода