вівторок, 03 січня 2006 13:00

Українець першим пробіг 42 кілометри

26-річний Дмитро Барановський з Білої Церкви став переможцем марафонського забігу в японській Фукуоці. Наш стаєр подолав дистанцію 42 кілометри 195 метрів за 2 години, 8 хвилин, 29 секунд і встановив новий рекорд України. Попереднє досягнення належало донеччанину Олександру Кузину, 31 рік, який у жовтні минулого року на змаганнях у Венеції показав результат 2 години, 10 хвилин, 54 секунди.

— У Фукуоці було прохолодно (+8 градусів за Цельсієм. — "ГПУ"). Така погода для мене ідеальна. Щоправда, дув вітер, який завадив пробігти дистанцію за 2 години 7 хвилин, — сказав переможець одного з п"яти найпрестижніших марафонів у світовій серії.

Барановський навчається у Білоцерківський аграрній академії. Чотири роки тому він виграв чемпіонат Європи серед молоді на дистанції 10 000 метрів. Майстер спорту міжнародного класу, одружений.