Ексклюзиви
Вівторок, 26 серпня 2008 18:18

Сергій Бубка задоволений виступом України

Виступ українських спортсменів на Олімпіаді-2008 прокоментував президент Національного олімпійського комітету Сергій Бубка, 44 роки.

— До Ігор у Пекіні я не прогнозував кількість наших нагород, — каже він. — У спорті щось передбачити неможливо. Можна тільки вгадати. Приємною несподіванкою стала золота медаль наших шаблісток. Узагалі будь-яка нагорода України — сенсаційна. Їх було достатньо, тому виступом я задоволений. Але нам треба ще побудувати систему олімпійської підготовки, розвивати спортивну науку та медицину. Приділяти посилену увагу олімпійським видам спорту, в яких ми можемо завоювати медалі, але й не забувати про інші.

Легкоатлетку Людмилу Блонську та важкоатлета Ігоря Разорьонова звинуватили в уживанні допінгу. Якою була ваша реакція?

— Прикро, що так трапилося. Але нічого вже не повернеш. Ці історії стали для мене найбільшим розчаруванням Ігор. Треба зробити боротьбу з допінгом у нашій країні жорсткішою. Слід купити необхідне устаткування і зробити так, щоб отримати акредитацію у Всесвітньому допінговому агентстві.

Як вам організація Олімпіади?

— Чудово. Китайці врахували всі нюанси. Лондону через чотири роки буде важко їх перевершити.

Зараз ви читаєте новину «Сергій Бубка задоволений виступом України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише авторизовані користувачі

Погода