середа, 02 липня 2014 08:53

Росія не готова грати на перемогу

Тиждень тому закінчився груповий турнір Кубка світу. 16 команд припинили боротьбу після трьох матчів. Чому вилетіли саме вони?

Хорватія — недосвідченість тренера.

Камерун — недостатньо класу, травма Ето'О, думали більше про преміальні, ніж про футбол.

Іспанія — непідготовленість до турніру.

Австралія — нижчий, порівняно з Іспанією, Чилі та Нідерландами, індивідуальний клас гравців.

Кот д'Івуар — відсутність колективної гри.

Японія — слабкий захист, погана форма лідерів і посередня робота тренера.

Італія — невизначеність тренера зі схемою гри, а відповідно — зі стартовим складом.

Англія — недостатні зусилля лідерів.

Гондурас — низький клас.

Еквадор — тактичні помилки у вирішальній грі проти Швейцарії.

Боснія — суддівська помилка у матчі з Нігерією.

Іран — низький клас.

Португалія — команда не розвивалася після успішного Євро-2012.

Гана — неталан і внутрішні конфлікти.

Росія — одноманітна оборон­на тактика, неготовність зіграти на перемогу.

Корея — відсутність достатньої кількості кваліфікованих гравців.

Зараз ви читаєте новину «Росія не готова грати на перемогу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути