Тиждень тому закінчився груповий турнір Кубка світу. 16 команд припинили боротьбу після трьох матчів. Чому вилетіли саме вони?
Хорватія — недосвідченість тренера.
Камерун — недостатньо класу, травма Ето'О, думали більше про преміальні, ніж про футбол.
Іспанія — непідготовленість до турніру.
Австралія — нижчий, порівняно з Іспанією, Чилі та Нідерландами, індивідуальний клас гравців.
Кот д'Івуар — відсутність колективної гри.
Японія — слабкий захист, погана форма лідерів і посередня робота тренера.
Італія — невизначеність тренера зі схемою гри, а відповідно — зі стартовим складом.
Англія — недостатні зусилля лідерів.
Гондурас — низький клас.
Еквадор — тактичні помилки у вирішальній грі проти Швейцарії.
Боснія — суддівська помилка у матчі з Нігерією.
Іран — низький клас.
Португалія — команда не розвивалася після успішного Євро-2012.
Гана — неталан і внутрішні конфлікти.
Росія — одноманітна оборонна тактика, неготовність зіграти на перемогу.
Корея — відсутність достатньої кількості кваліфікованих гравців.














Коментарі