неділя, 02 липня 2006 17:51

Програли через швидкий гол

Автор: фото: reuters/Ruben Sprich
  Воротар італійців Буффон парирує удар Олега Гусєва
Воротар італійців Буффон парирує удар Олега Гусєва

"Я дуже розчарований. Не думаю, що рахунок відображає перебіг подій на полі. Пропустивши м"яч, ми змушені були піти вперед і змогли створити кілька небезпечних моментів. І були зобов"язані зрівнювати рахунок. Але не зробили цього, за що і поплатилися", — сказав головний тренер футбольної збірної України Олег Блохін, 53 роки, після чвертьфінального матчу Кубка світу. У ньому наша команда програла італійцям — 0:3.

Блохін із перших хвилин випустив на поле центральних захисників Русола та Свідерського, які не грали зі Швейцарією через дискваліфікацію. Натомість Ващук сів на лаву запасних. Гусін цього разу почав матч у півзахисті. Разом із Тимощуком він діяв у центрі, а Шелаєв змістився трохи праворуч. Фланги прикривали Гусєв та Несмачний, а замість травмованого Вороніна дует форвардів разом із Шевченком склав Мілевський.

— Українці на рівних почали зустріч, але їх вибив з колії швидкий гол, забитий Дзамброттою уже на 6-й хвилині, — ділиться враженнями колишній гравець збірної України Віктор Скрипник, 36 років. — Винні в ньому і польові гравці — Несмачний і Гусін, і частково Шовковський. Він прекрасно бачив момент удару, але зреагував на нього із запізненням.

Те, що Блохін помилився у визначенні стартового складу, він визнав уже на 20-й хвилині, замінивши Свідерського на Воробея. Тренер пояснив свій крок небажанням ризикувати: Свідерський отримав попередження й міг залишити команду в меншості.

Найреальніший шанс зрівняти рахунок українці втратили на 59-й хвилині

— Італійці запропонували швидкості, які нашим, після виснажливого попереднього поєдинку, були не під силу, — вважає Скрипник. — Тому найбільш небезпечні ділянки поля залишалися оголеними, і Русолу доводилося страхувати партнерів. Робив він це і уміло, і самовіддано. Шкода, що зіграв тільки перший тайм.

Русол покинув поле через травму. Замість нього з"явився Ващук.

— З початку другого тайму роботи у Ващука було небагато, — зауважує Скрипник. — Активність на правому фланзі Гусєва та Воробея змусила італійців сконцентруватися на обороні. Їхній лівий захисник Гроссо почав програвати боротьбу, а Каннаваро не встигав його підстраховувати.

Найреальніший шанс зрівняти рахунок українці втратили на 59-й хвилині. Вони двічі поспіль "стріляли" з убивчих позицій. У першому випадку Італію врятував Буффон, у другому — Дзамбротта, який виніс м"яч із порожніх воріт.

— Гусєву треба було бити не підйомом, а з "носка". М"яч полетів би швидше, і Буффону важче було б зреагувати. А Калиниченку просто не пощастило, — вважає Скрипник.

У середині другого тайму два голи забив найкращий бомбардир чемпіонату Італії Луки Тоні, який до матчу з Україною на нинішньому Кубку світу не відзначився влучними ударами.

Зараз ви читаєте новину «Програли через швидкий гол». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути