четвер, 16 січня 2020 00:21

Ольга Харлан усьоме виграла етап Кубка світу

Автор: ФОТО З САЙТА FACEBOOK.COM.COM/DMYTRO NASTENKO
  Шаблістку Ольгу Харлан Національний олімпійський комітет 12 разів визнавав найкращою спортсменкою місяця — найчастіше серед українців

Українська шаблістка 29-річна Ольга Харлан виграла етап Кубка світу з фехтування, що проходив у канадському Монреалі 13 січня.

До фіналу українка перемогла француженку Марґо Ріфкісс, японку Норіку Тамуру, дворазову олімпійську чемпіонку Маріель Заґуніс зі США, француженку Сару Бальцер і китаянку Шао Яці. У фіналі здолала росіянку Ольгу Нікітіну — 15:7.

Торік Ольга Харлан ушосте стала чемпіонкою світу з фехтування й увосьме — чемпіонкою Європи. Сім разів вигравала етапи Кубка світу та чотири рази ставала найкращою в загальному заліку турніру.

Національний олімпійський комітет України на початку січня визнав Ольгу Харлан найкращою спортсменкою грудня. Таке визнання отримала удванадцяте. Це рекорд серед українських спортсменів.

Зараз ви читаєте новину «Ольга Харлан усьоме виграла етап Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua