пʼятниця, 10 вересня 2010 06:24

Олександра Когут виграла чемпіонат світу

На Олімпіаді-2012 Олександра Когут планує виступати у вазі до 48 кілограмів

На третій день чемпіонату світу з боротьби у Москві золоту нагороду завоювала Олександра Когут. Львів"янка виступає в неолімпійській ваговій категорії до 51 кг. Це перша медаль такого ґатунку в її кар"єрі. Минулого року Олександра стала бронзовою призеркою чемпіонату світу.

Львів"янка не програла жодної сутички за всі змагання. По черзі перемогла Марію Іванову-Єгорову з Білорусі — 4:1, росіянку Заміру Рахманову — 3:0 і Тетяну Бакатюк із Казахстану — 5:3. У фіналі Когут виграла чемпіонський титул у Ю Хоріучі з Японії — 3:0.

Бронзовими призерами стали росіянка Заміра Рахманова і шведка Софія Матссон.

Донеччанка Христина Дарануца у категорії до 48 кг зупинилася за крок до п"єдесталу. Поборотися за "бронзу" їй завадила олімпійська чемпіонка Пекіна-2008 Кароль Х"юн із Канади. У результаті Христина посіла восьме місце серед 25 учасниць.

Зараз ви читаєте новину «Олександра Когут виграла чемпіонат світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua