У п'ятницю керівництво київського "Динамо" представило першого зимового новачка команди. Ним став 20-річний форвард Адмір Мехмеді. Влітку він виступав на молодіжному чемпіонаті Європи за збірну Швейцарії, срібного призера турніру, і з трьома голами став другим бомбардиром першості. До молодіжного Євро футболіст устиг дебютувати за національну команду Швейцарії.
Мехмеді раніше виступав за швейцарський "Цюрих". Улітку "Динамо" дало перший запит на придбання гравця, але отримало відмову. Тепер швейцарський клуб погодився продати Мехмеді, бо за неофіційною інформацією отримав 4 млн євро.
— Мені вдалося переглянути п'ять матчів за участі Мехмеді, — каже уболівальник "Динамо" Олександр Дяченко, 28 років. — Ясно, що це гравець на перспективу, з якого може бути користь. Грає на позиції Мілевського. Оптимальний варіант — другий форвард або атакувальний півзахисник. Непереконливий на позиції єдиного нападаючого. Можна поставити на фланг півзахисту. Буде аналог Нінковича. Тільки Мехмеді більш швидкісний, ніж серб, і краще працює з м'ячем. Якоїсь особливо сильної сторони у швейцарця не помітив. Не надшвидкий, не супертехнічний, але ці якості на рівні. Б'є з обох ніг. Натомість головою грає слабко, повітряну боротьбу програє. Не зовсім розумію, навіщо взяли Мехмеді, якщо є Шевченко, Алієв, Мілевський, Нінкович. Пояснення одне — Шевченко скоро закінчить, а Мілевського хочуть продати.
У "Динамо" швейцарець виступатиме під 13-м номером. Раніше під ним грав хорватський захисник Ґоран Саблич.














Коментарі