середа, 24 лютого 2010 17:40

Наші біатлоністки фінішували шостими

Автор: фото: REUTERS Issei Kato
  Віта Семеренко бігла на четвертому етапі естафети. Використання трьох додаткових патронів на останньому вогневому рубежі відкинуло збірну України з 3-го на 6-те місце

У ніч проти середи Україна мала реальний шанс здобути першу нагороду на Олімпійських іграх у Ванкувері. У жі-ночій біатлонній естафеті після третього етапу українки йшли третіми. Але фінішували на шостій позиції. Наші спортсменки показали непоганий хід. Підвела стрільба.

На першому етапі за Україну бігла 21-річна Олена Підгрушна. Вона використала тільки один зайвий патрон на двох вогневих рубежах і була на фініші четвертою. Другою вступила до боротьби 24-річна Валя Семеренко. Влучно відстрілятися вона не зуміла — чотири додаткові патрони.

Тому Оксана Хвостенко, 32 роки, почала третій етап на восьмій позиції. Ветеран збірної провела прекрасну гонку. Лише один зайвий патрон, і 24-річна Віта Семеренко стартує четвертою на заключному етапі.

Віта не промахується на першому вогневому рубежі і виходить на третє місце. Але на дистанції її випереджає француженка. Стрільба на другому рубежі складається невдало — три додаткові патрони. Як підсумок —шосте місце.