пʼятниця, 01 квітня 2011 07:45

Київський "Будівельник" не зміг вийти до "Фіналу чотирьох" баскетбольного єврокубка

Київський "Будівельник" не зміг вийти до "Фіналу чотирьох" баскетбольного єврокубка. У чвертьфінальній дуелі наші програли іспанському клубу "Кахасоль" із Севільї.

Провальним для "Будівельника" виявився виїзний матч. Кияни програли його з різницею у 18 очок — 49:67. Віце-чемпіони України були не готові до щільного пресингу суперника. Іспанські гравці починали перехоплювати наших на половині майданчика "Будівельника". Програли ми і підбори на своєму щиті, погано зіграли баскетболісти, які виходили з лави запасних.

Повторний поєдинок відбувся 30 березня у Дніпропетровську. Наші перемогли — 80:77, та цього було замало. У другому періоді український клуб перемагав 10 очок — пішли кидки здалеку. Але суперник завдяки колишньому гравцеві "Реалу" Луїсу Баллоку зумів скоротити розрив.

Незважаючи на поразку, виступ "Будівельника" у єврокубках можна вважати успішним.

"Фінал чотирьох" пройде в італійському Тревізо 16–17 квітня. Склад учасників: "Бенеттон" (Італія), "Кахасоль" (Іспанія), "Унікс" (Росія"), "Цедевіта" (Хорватія)

Зараз ви читаєте новину «Київський "Будівельник" не зміг вийти до "Фіналу чотирьох" баскетбольного єврокубка». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua