пʼятниця, 13 серпня 2010 00:54

Ілля Кваша втретє поспіль став чемпіоном Європи

Автор: фото: REUTERS/Balint Meggyesi
  Ілля Кваша захопив лідерство ще після кваліфікаційних змагань

22-річний українець Ілля Кваша став чемпіоном Європи. Миколаєвець посів перше місце серед стрибунів у воду з метрового трамліна. Турнір триває у угорській столиці Будапешті. Кваша — перший в історії спортсмен, якому вдалося тричі поспіль виграти європейську першість.

Ілля лідирував ще після закінчення кваліфікаційних змагань. Він набрав 423, 25 бала. У найближчого переслідувача — німця Патріка Хаусдінґа — 396,8.

У фінальній частині боротьба була напруженішою. Ілля не надто вдало виконав перший стрибок і пропустив поперед себе росіянина Євгена Кузнецова та співвітчизника Юрія Шляхова, який у підсумку посів друге місце.

У другому стрибку Кваша повернув собі лідерство, а далі поступово нарощував перевагу.

Срібну нагороду здобув Хаусдінґ, а третім став іспанець Хав"єр Ільяна.

Зараз ви читаєте новину «Ілля Кваша втретє поспіль став чемпіоном Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua