середа, 15 квітня 2015 07:50

"Для Кличка потенційно небезпечними є двоє британців — Джошуа та Ф'юрі"

25 квітня Володимир Кличко, 39 років — 63 перемоги, 53 нокаути, три поразки — проведе черговий захист титулів чемпіона світу в надважкій вазі за трьома основними версіями. Суперником буде 30-річний американець Браянт Дженнінґс — 19 перемог у 19-ти боях, 10 нокаутів. Бій відбудеться на арені "Меді­сон Сквер Гарден" у Нью-Йорку, США. Востаннє в Штатах і на цій арені Кличко-молодший боксував сім років тому. Тоді переміг росіянина Султана Ібрагімова й уперше об'єднав два титули. Бій проти Дженнінґса коментує боксер-професіонал із Харкова Роман Шкарупа, 36 років.

— У Дженнінґса є перемоги над непоганими боксерами — кубинцем Майком Пересом, поляком Артуром Шпількою, білорусом Сергієм Ляховичем, — каже. — Але Володимир Кличко — це інша ліга. Українець кращий за нього у всіх компонентах. У майстерності, фізично, технічно, в антропометричних даних. Дженнінґс — непоганий боксер, технічний, добре бачить ситуацію на ринзі. Але, на мою думку, Володимир далеко за межею його можливостей.

Володимирові 39 років. Вік може позначитися на його діях у поєдинку?

— Не думаю. Досі не позначався. Володимир як хороше вино — з віком стає все кращим, більш витонченим. Він робить стільки, скільки потрібно для перемоги. Не дає противникові жодної можливості зачепитися хоча б за якийсь шанс. Не думаю, що з Дженнінґсом на Володимира чекає серйозне випробування.

Якою буде зустріч із Дженнінґсом?

— Володимир почне традиційно, з роз­відки. Працюватиме лівою рукою. Вибере потрібну для себе дистанцію. Прогнозую, що в середині бою "пристріляється" до суперника і завершить його достроково. Дженнінґс навряд чи зможе щось протиставити Володимирові. Бо не має стільки сил, щоб "підламати" Кличка, змінити перебіг гри на власну користь. Він боксує обережно, чекаючи на помилки суперника. Якщо і йде вперед, то проти спортсмена, який не може зустріти, як Володимир. Має грізну зброю — це лівий прямий, здолати який поки що ніхто не може. Дженнінґс також не буде винятком.

Хто є найбільш небезпечними суперниками для українського чемпіона?

— Цікавим було б протистояння із британцем Ентоні Джошуа, олімпійським чемпіоном. Він — класний боксер, має гарні фізичні, антропометричні дані. Технічно підкутий. Поки що сируватий, щоправда.

Ще один британець, Тайсон Ф'юрі, з кожним боєм стає кращим. Та має проблеми з технікою, захистом. Думаю, на даному етапі зустріч із Володимиром закінчиться не дуже добре для нього. Але в недалекому майбутньому їхній бій може бути цікавий. Також очікуємо на повернення в бокс іншого британця — Девіда Хея. Невідомо, яким він буде після великої перерви. Якщо набере форму, їхній другий бій (2011 року Кличко переміг за одностайним рішенням суддів. — "ГПУ") був би інтригуючий.

А Деонтей Вайлдер — чемпіон світу за вер­сією Всесвітньої боксерської ради?

— Сумнівно, що американець завдасть Володимирові серйозних неприємностей. Можливо, у чомусь він незручний. Але має огріхи в захисті. Думаю, Володимир цим скористається. І для Вайлдера все може закінчитися достроково.

Зараз ви читаєте новину «"Для Кличка потенційно небезпечними є двоє британців — Джошуа та Ф'юрі"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua

Коментарі

Залишати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі

Голосів: 1
Голосування Як ви облаштовуєте побут в умовах відімкнення електроенергії
  • Придбали додаткове обладнання для оселі задля енергонезалежності
  • Добираємо устаткування та готуємося до купівлі
  • Не маємо коштів на таке, ці прилади надто дорогі
  • Маємо ліхтарі та павербанки для заряджання ґаджетів, нас це влаштовує
  • Певні, що незручності тимчасові і незабаром уряд вирішить проблему браку електроенергії
  • Наша оселя зі світлом, бо ми на одній лінії з об'єктом критичної інфраструктури
  • Ваш варіант
Переглянути