
У першому півфінальному матчі футбольної Ліги чемпіонів німецька "Баварія" перемогла вдома іспанський "Реал" — 2:1. Господарі вели в рахунку впродовж усієї зустрічі: на гол баварця Франка Рібері відповів "реалець" Месут Озіл, а вирішальний м'яч провів найкращий бомбардир німецького клубу Маріо Ґомес. Повторний поєдинок команди відіграють у Мадриді 25 квітня, в середу.
Розбираємо матч "Баварія" — "Реал".
Тактичні схеми
Суперники — близнюки за способом ведення гри. Обидві команди діють за системою 1-4-2-3-1. Вона передбачає потужну флангову гру. В цьому компоненті "Баварії" практично немає рівних у Європі: у складі німецького клубу є Франк Рібері та Арьєн Роббен. "Реал" натомість зазнавав у цих зонах труднощів. Кріштіану Роналду зліва був не надто активний, а Анхель Ді Марія, який відповідав за протилежний фланг, перебуває не в найкращій формі після тривалого лікування. Компенсувати пасивність Ді Марії намагався Месут Озіл, який часто зміщувався з центру направо, але великої користі атакам "Реала" це не давало.
Натомість мадридці краще почувалися у центрі поля. Особливо це стосується початку зустрічі, коли "Баварію" відтерли до своїх воріт. Наставник господарів Юпп Гайнкес посадив на лаву запасних Томаса Мюллера і випустив тріо Луїс Ґуставо — Бастіан Швайнштайґер — Тоні Кроос. Це означало обережніший варіант ведення гри, але він себе не виправдав через невдалий матч Швайнштайґера. У лідера середньої лінії мюнхенців зібганий сезон через постійні травми. Рівня майстерності Швайні вистачає для матчів німецького чемпіонату, але в протистоянні з Хабі Алонсо та Самі Хедіра цього замало. Тож Кроосу доводилося грати і за себе, і за Швайнштайґера. І виходило в нього непогано.
Успіх та помилка Моуріньйо
"Баварія" відкрила рахунок після розіграшу кутового, хоча гол треба було скасовувати через активний офсайд у Луїса Ґуставо. Гра вирівнялася: м'яч мало тримався в обох команд, атакували порівняно невеликими силами. Прагнучи відігратися, наставник "Реала" Жозе Моуріньйо не провів заміни у перерві, а наказав підопічним підвищити якість переходу в атаку — не завдяки більшій кількості учасників, а за рахунок підвищення швидкості й футболістів, і м'яча. Успіху мадридський клуб досяг незабаром, розірвавши оборону суперника. Поточні 1:1 улаштовували гостей, тому Моуріньйо вирішив максимально обеззброїти гру та провів відповідні заміни. Але поплатився за давно розкритиковану іспанською пресою довіру співвітчизникові Фабіо Коєнтрао: португалець слабко грає в обороні, мало підтримує атаку. Його "продавив" Філіпп Лам, а Серхіо Рамос — лівий центральний захисник "Реала" — не підстрахував Коєнтрао.
Коментарі
Не зважаючи на те, що з" термінатора революції" Луценко скотився до "выпивающего министра", все-таки треба визнати,що посадили його не за шкоду державі( в особливо великих розмірах), а,скоріше, за довгий язик.Якщо він не піде шляхом своєї шефині та навчиться розділяти межу між критикою та приниженням людської гідності(головне, щоб зрозумів, що не можна когось принизити,щоб спочатку не принизити себе),з тюрми він має шанси вийти готовим професійним політиком, а звідти й лідером.
похож на двоечника - ябеду сдавшего соседа
вот и хорошо. пусть сидит. уже пророс корнями в своей камере. постройнел, пить бросил, что еще говорить.
Да, Луценкович прекрасно выглядит - как-будто только что с курорта! Вот тебе и зона! Ещё и не захочет выходить на волю!
федоровыч что не спится
Луценго не скаржывся! А шо ему скаржытысь? в камеру подсадили гомопартнёра - вот и доволен половой камандыр майдауна))))
шпак тебе никто не говорил что ты гнида конкретная комментарии твои постоянно насыщены ненавистью к людям и всякой пошлятиной и эти уроды живут среди нас
Кто врет,а кто правду говорит.У Луценко все есть для удобства и про это говорили раньше в новостях как только его перевели в колонию.Не думаю,что ему там прям было так плохо,мучился бы от болей уже давно в медсанчасти лежал.Так что эту всю шушеру его жена наводит своим враньем.Правда не знаю с чьей подачи это делается, может сам Луценко ее ведет к этому.