вівторок, 19 листопада 2019 13:01

Зірка ПСЖ та збірної Уругваю хотів побити Мессі

Ліонель Мессі врятував для Аргентини нічию. Фото: рейтер

У капітана "Барселони" Ліонеля Мессі виник конфлікт з нападником ПСЖ Едінсоном Кавані під час товариського матчу між збірними Аргентини і Уругваю.

В кінці першого тайму після одного з жорстких зіткнень на поле між гравцями обох команда почалася сутичка.

Кавані крикнув до Мессі "Давай битися", на що капітан Аргентини відповів "Коли захочеш". Втім, до бійки справа так і не дійшла, футболісти розійшлися і продовжили гру, повідомляє "24 канал"

18 листопада відбувся товариський матч між збірними Аргентини і Уругваю 2:2. Кавані відкрив рахунок у матчі, а Ліонель Мессі врятував свою команду від поразки голом з пенальті на 90+2 хвилині.

Зараз ви читаєте новину «Зірка ПСЖ та збірної Уругваю хотів побити Мессі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua