неділя, 18 жовтня 2020 17:35

Зозуля відзначився першим голом у сезоні

Роман Зозуля грає у Іспанії із 2016 року. Фото: УАФ

Український форвард Роман Зозуля відзначився першим забити м'ячем за "Альбасете" у поточному сезоні.

У 6 турі команда українця розгромила "Сабадель" - 3:0.

Перший тайм склався доволі рівно, і "Альбасете" зміг вийти вперед лише за 10 хвилин до перерви, коли Арройо скористався скидкою Кецоєвіча.

Господарі зарядженими вийшли з роздягальні та подвоїли перевагу. Фустер віддав тонку передачу на Пенью – 2:0.

У такий результативний день відзначився і Зозуля. Того-таки Фустера збили в карному майданчику, а українець чітко реалізував пенальті.

Завдяки перемозі "Альбасете" набрав чотири очки у чемпіонаті і покинув зону вильоту.

Зараз ви читаєте новину «Зозуля відзначився першим голом у сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua