неділя, 30 жовтня 2016 16:18

"Зоря" знову опустила "Динамо" на третє місце

У матчі 13-го туру української Прем'єр-ліги "Зоря" обіграла "Зірку". Поєдинок пройшов удень в неділю на "Славутич-Арені" в Запоріжжі і завершився з рахунком 2:1, повідомляє "Сегодня".

На 15-й хвилині рахунок відкрив півзахисник "Зорі" Іван Петряк. А на 60-й хвилині Владислав Кулач подвоїв перевагу номінальних господарів поля.

Вже в доданий арбітром час Ігор Загальский "розмочив" рахунок з пенальті - 2:1.

Для Петряка его гол став третім в нинішньому сезоні - він входить у топ-20 гонки бомбардирів ЧУ.

Після цього матчу в активі "Зорі" 29 очок і друге місце. На третє перемістилося "Динамо", яке напередодні розтрощило "Карпати".

В "Зірки" залишилося 11 очок, команда на восьмому місці.

"Зоря" - "Зірка" - 2:1 (1:0)

Гол: Петряк (15), Кулач (60) - Загальский (90 + 1 пен)

Жовті картки: Харатін (26), Чайковський (28) - Кучеренко (25), Перейра (63)

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" знову опустила "Динамо" на третє місце». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua