субота, 29 жовтня 2016 21:58

"Динамо" легко перемогло "Карпати" перед Лігою чемпіонів

Київське "Динамо" у 13-му турі чемпіонату України на своєму полі виграло у львівських "Карпат" - 4:1

Рахунок у матчі відкрив 20-річний форвард киян Артем Бесєдін. Це його перший гол за першу команду "Динамо".

Ще до перерви Домагой Віда відгукнувся на навіс з кутового від Віктора Циганкова і подвоїв перевагу господарів поля.

А після перерви Микола Морозюк, який реалізував штрафний удар, і Павло Оріховський довели рахунок до розгромного. Гол престижу у "Карпат" забив 21-річний Тарас Завійський.

Наступний матч кияни проведуть у Лізі чемпіонів проти "Бенфіки". Поєдинок відбудеться 1 листопада у Лісабоні.

"Динамо" - "Карпати" - 4:1

Голи: Бесєдін (18), Віда (28), Морозюк (80), Оріховський (84) - Завійський (86)

"Динамо": Рудько, Хачеріді (Очігава, 46), Макаренко, Віда, Морозюк, Корзун, Циганков (Громов, 69), Гусєв, Сидорчук (Буяльський, 78), Оріховський, Бесєдін.

"Карпати": Мисак, Лобай, Зубейко, Нестеров, Вербний, Худоб'як (Габріель, 80), Чачуа, Кравець, Завійський, Грисьо (Страшкевич, 87), Бланко Лещук.

Попередження: Кравець (34), Мисак (41), Гусєв (53).

Зараз ви читаєте новину «"Динамо" легко перемогло "Карпати" перед Лігою чемпіонів». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua