неділя, 16 липня 2017 23:45

"Зоря" сенсаційно програла на старті чемпіонату України

Юрій Вернидуб розпочав новий сезон з поразки. Фото: dynamo.kiev.ua

У першому турі нового сезону чемпіонату України "Сталь" на виїзді обіграла "Зорю". Поєдинок пройшов у неділю в Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена" і завершився з рахунком 1:0 на користь команди Єгіше Мелікяна.

Єдиний гол на 60-й хвилині забив 20-річний півзахисник Андрій Якимів, "поклав" м'яч у сітку красивим ударом зі штрафного.

Третя команда минулого сезону чемпіонату України стартувала з домашньої поразки.

У ще одному матчі "Олімпік" обіграв "Олександрію". Поєдинок на стадіоні "Ніка" завершився з рахунком 2:0 на користь команди Романа Санжара.

Обидва голи гості оформили ще в першому таймі. На 17-й хвилині відзначився Владислав Хомутов, а на 36-й Дмитро Немчанінов встановив остаточний рахунок.

"Олімпік" мінімум на дві доби став лідером української Прем'єр-ліги. "Шахтар" і "Динамо" свої матчі першого туру проведуть у вівторок.

"Зоря" - "Сталь" - 0:1 (0:0)

Гол: Якимов (60)

Жовті картки: Харатін (60) - Данієлян (29), Михайличенко (44), Мицик (83), Пеньков (90 + 4)

"Олександрія" - "Олімпік" - 0:2 (0:2)

Голи: Хомутов (17), Немчанінов (36)

Жовті картки: Гітченко (43), Каленчук (49), Сітало (56), Цуріков (71), Чеботарьов (76), Бацула (84) - Біленький (50), Немчанінов (75), Моха (90 + 3)

Зараз ви читаєте новину «"Зоря" сенсаційно програла на старті чемпіонату України». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua