вівторок, 23 серпня 2011 08:36

Знекровлений "МЮ" розгромив "Тоттенхем": результати 2-го туру АПЛ

"Манчестер Юнайтед" завдав поразки лондонському "Тоттенхему" у першому домашньому матчі нового футбольного сезону.

Заключна зустріч другого туру чемпіонату Англії завершилася з рахунком 3:0 на користь команди Алекса Фергюсона.

"Юнайтед", знекровлений втратою двох основних центральних захисників (Неманьї Відіча і Ріо Фердинанда), заволодів перевагою у дебюті поєдинку. Перший удар по воротах "шпор" на другій хвилині завдав Уейн Руні, але перший по-справжньому гострий момент виник на 8-й. Ешлі Янг, який пройшов по лівому флангу, знайшов передачею у штрафному майданчику гостей Тома Клеверлі, який точно пробив у нижній кут воріт, проте 40-річний воротар лондонців Бред Фрідель до м'яча дотягнувся.

До середини тайму "Тоттенхем" вирівняв гру, що проходила у високому темпі. Підопічні Харрі Реднаппа робили ставку на дальні удари, не соромлячись завантажувати молодого голкіпера "МЮ" Давіда де Хеа, який в два рази молодший за свого візаві Фріделя. Господарі були близькі до того, щоб відкрити рахунок, на 28-й хвилині: після навісу Янга Руні відправив м'яч головою впритул зі штангою.

Після перерви команди почали грати на зустрічних курсах, але ініціатива поступово перейшла до "МЮ", який у результаті і домігся успіху. Клеверлі з правого флангу виконав точний навіс на Даніеля Уелбека, який з штрафного майданчика вразив ворота Фріделя головою.

На 74-й хвилині на заміну в складі лондонців вийшов російський форвард Роман Павлюченко, але через 2 хвилини "шпори" пропустили вдруге. Чудова комбінація за участю кількох гравців "МЮ" завершилася пасом п'ятою Уелбека на Андерсона, який з 11 метрів без проблем розібрався з голкіпером гостей. Ветеран "Юнайтед" Райан Гіггз, що з'явився на полі на 81-й хвилині, встиг записати на свій рахунок гольову передачу на Уейна Руні, який поставив крапку в поєдинку за 3 хвилини до фінального свистка.

Після двох турів прем'єр-ліги без втрат йдуть "Манчестер Юнайтед", "Манчестер Сіті" і "Вулверхемптон", пише РИА Новости.

2-й тур

Манчестер Юнайтед - Тоттенхем - 3:0 (0:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Уелбек (61), 2:0 - Андерсон (76), 3:0 - Руні (86).

МЮ: Де Хеа, Джонс, Дж. Еванс, Смоллінг, Евра, Клеверлі (Гіггз, 81), Андерсон, Ешлі Янг (Пак Чжи Сун, 82), Нані, Уелбек (Х. Ернандес, 81), Руні.

Норвіч - Сток Сіті - 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - де Лат (37), 1:1 - Кен. Джонс (90).

Вилучення: Барнетт, 63 (Норвіч).

Вулверхемптон - Фулхем - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Дойл (42), 2:0 - Джарвіс (45).

Болтон - Манчестер Сіті - 2:3 (1:2, 1:1)

Голи: 0:1 - Сілва (26), 0:2 - Беррі (38), 1:2 - Класніч (40), 1:3 - Джеко (47), 2:3 - К. Девіс (63).

МАНЧЕСТЕР СІТІ: Джо Харт, Річардс, Компані, Лескотт, Коларов, Яя Туре, Беррі, Сілва (Сабалета, 89), Мілнер, Агуеро (Тевес, 68), Джеко (Джонсон, 80).

Сандерленд - Ньюкасл - 0:1 (0:0, 0:1)

Гол: 0:1 - Р. Тейлор (62).

Вилучення: Бардслі, 89 (Сандерленд).

Арсенал - Ліверпуль - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Ремзі (78, автогол), 0:2 - Суарес (90).

Вилучення: Фрімпонг, 70 (Арсенал).

Суонсі - Віган - 0:0 (0:0, 0:0)

Евертон - Куїнз Парк Рейнджерс - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Сміт (31).

Астон Вілла - Блекберн - 3:1 (2:0, 1:1)

Голи: 1:0 - Агбонлахор (12), 2:0 - Хескі (25), 2:1 - Гамст Педерсен (52), 3:1 - Бент (68).

Челсі - Вест Бромвіч - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Лонг (4), 1:1 - Анелька (53), 2:1 - Малуда (83).

ЧЕЛСІ: Іларіу, Босінгва, Алекс (Іванович, 67), Террі, Е. Коул, Обі Мікель, Рамірес, Лемпард, Калу (Малуда, 35), Торрес (Дрогба, 60), Анелька.

Зараз ви читаєте новину «Знекровлений "МЮ" розгромив "Тоттенхем": результати 2-го туру АПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua