Знекровлена Україна програла перший матч Німеччині

Малиновський уже знає, як забивати Нойєру. Фото Рейтер

Сьогодні в Лейпцигу в рамках Ліги націй збірна Німеччини прийматиме збірну України. Згадуємо першу гру команд.

10 жовтня збірна України зустрічалася з німцями в Києві. Було це на тлі коронавірусної кризи в "Шахтарі" й Андрію Шевченку довелося обходитися без гравців цьго клубу.

Українці гарно почали, але згодом віддали ініціативу гостям. Хтозна, як би закінчилася зустріч і чи не повторився би сюжет матчу з Іспанією, якби не гол Гінтера. На 14-ій хвилині Рюдігер прорвався правим флангом і віддав на Гінтера. Той забивав у порожні ворота – 0:1.

Німці насідали й далі, але в першому таймі оборона України трималася

Німці насідали й далі, але в першому таймі оборона України трималася. А вже на 49 хвилині єдиної за матч помилки припустився голкіпер Георгій Бущан. Він випустив м'яч із рук і той закотився у ворота. Гол записали Горетці.

Однак наша збірна знайшла в собі сили відіграти один гол. Яремчука збив Зюле й Малиновський упевнено реалізував пенальті – 1:2.

У час, що залишився, Україна спробувала організувати штурм воріт Нойєра, але з того нічого не вийшло.

Це була перша поразка збірної України від Німеччини на своєму полі.

Зараз ви читаєте новину «Знекровлена Україна програла перший матч Німеччині». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua