понеділок, 21 січня 2008 18:04

Жіноча збірна України з велотреку виграла етап Кубка світу

На третьому етапі Кубка світу з велотреку, що завершився у Лос-Анджелесі представники України завоювали чотири нагороди.

Вчора, 20 січня, в останній день змагань жіноча команда України блискуче виграла фінал командної гонки переслідування. У нинішньому сезоні українки перемагають в цій дисципліні вже вдруге, і знов у фіналі наші спортсменки були швидші за команду Росії.

На трикілометровій дистанції команда України випередила у фіналі своїх суперниць на 2.17 секунди. Владарками золотих нагород етапу у Лос-Анджелесі стали Єлизавета Бочкарова, Світлана Галюк і Леся Калитовська.

Воладарка двох золотих нагород третього етапу Кубка світу, Леся Калитовька після фінішу сказала:

- Наша сила і успіх у відмінній атмосфері і дружбі. Це стосується не тільки нашої трійки, це має відношення до всієї команди України. Ми щасливі і дуже раді цій перемозі.

Перемога у Лос-Анджелесі вивела команду України на 1 місце в заліку командних гонок переслідування Кубка світу сезону 2007/2008.

Джерело: "Наш спорт"
Зараз ви читаєте новину «Жіноча збірна України з велотреку виграла етап Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua