четвер, 03 вересня 2020 21:04

Зінченко допоміг Україні обіграти Швейцарію

Україна та Швейцарія двічі зіграли внічию. Фото: LAD-DAL-LAD-DAL.LIVEJOURNAL.COM

Збірна України після десятимісячної перерви, викликаної епідемією коронавірусу, знову вийде на поле. У стартовому турі Ліги націй наша збірна у Львові гратиме з командою Швейцарії.
В іншому матчі нашої групи Німеччина прийматиме Іспанію.

Українці двічі зустрічалися зі швейцарцями. І двічі судді фіксували нічию: спочатку на легендарному для нас Кубку світу-2006, а потім – у товариському поєдинку 10 років тому.

На Кубку світу була нульова нічия з переможною для нас серією пенальті – 3:0, а в товариській грі – 2:2. Причому українці весь час були в ролі тих, хто наздоганяє. І от перша гра на українській землі.

І вже стали відомі стартові склади команд.

Україна: Пятов - Михайличенко, Матвієнко, Кривцов, Тимчик - Степаненко, Малиновський, Зінченко - Коноплянка, Ярмоленко - Мораес.

Запасні: Бущан, Лунін, Соболь, Пластун, Караваєв, Сидорчук, Харатін, Коваленко, Марлос, Циганков, Яремчук, Супряга.

Швейцарія: Зоммер - Цубер, Родрігес, Аканджі, Ельведі, Мбабу - Варгас, Джака, Соу, Емболо - Сеферович.

Запасні: Мвого, Омлін, Відмер, Ланг, Ебішер, Штеффен, Фасснахт, Аджеті, Гавранович, Зом, Омерагіч, Беніто.

Команди готуються вийти на поле.

Грають гімни, скоро почнеться гра.

Почалася гра!

2 хв. Швейцарія кинулася в затяжну атаку, яка закінчилася втратою м'яча на правому фланзі.

5 хв. Продовжують гості володіти ініціативою. Україна поки що до активних дій не переходила.

8 хв. Продовжують тиснути гості й навіть спробували пробити по воротах.

10 хв. Малиновський! Гарматний удар з лівої після розвороту прийняла на себе стійка воріт. Без шансів було би для воротаря!

14 хв. ГОЛ! Ярмоленко! Пройшов правим флангом дебютант Тимчик і навіть двічі пробив. Поки захисники розбиралися, як крити Ярмоленка, той п'ятою проштовхнув м'яч у ворота! 1:0

38-й гол забив за збірну Ярмоленко. До рекорду Шевченка залишилося 10 м'ячів.

19 хв. Збили наші атакувальний порив швейцарців.

23 хв. Тимчик легко перекушує контратаку гостей і віддає вперед, але Коноплянка бездарним ударом запоров перспективну атаку українців.

25 хв. Зінченко обрізався в опорній зоні, але Кривцов заблокував удар суперника.

27 хв. Джака бив головою, але удар пішов вище за ворота.

29 хв. 35% на 65% володіння м'ячем на користь гостей.

33 хв. Забагато тиснуть швейцарці як для команди, яка грає на виїзді.

35 хв. Правий фланг Мбабу й Емболо повністю виграли в нашої команди. Михайличенко й Коноплянка поки що з ними не справляються.

38 хв. Гарну контратаку розіграли українці, але Ярмоленко не повірив в останній пас і не побіг уперед.

41 хв. Гол. Джака в довгому підкаті зумів вибити м'яч з-під ніг Тимчика. І тут же гості зрівняли рахунок. Сеферович пробив низом точно в лівий кут – 1:1.

45 хв. Перерва. Рахунок, мабуть, справедливий.

Другий тайм розпочали команди. Заміна в гостей. Замість Цубера вийшов Штеффен.

49 хв. Нічого на лівому фланзі атаки не виходить у Коноплянки й Михайличенка.

52 хв. Гості небезпечно атакували правим флангом, але Степаненко не дав їм пробити.

54 хв. Заміна в нас. Яремчук вийшов замість Коноплянки. Слабенький матч від Євгена.

55 хв. Стійка. Варгас бив головою в протихід Пятову, але штанга зіграла за нас.

58 хв. У паралельному матчі Німеччина забила Іспанії. Відзначився Вернер – 1:0.

61 хв. Малиновський зіпсував перспективний штрафний. Набагато вище за ворота пробив Руслан.

65 хв. А тепер перспективну атаку гостей зірвав арбітр. Поза грою у швейцарців.

67 хв. Ярмоленко своїм коронним ударом пробив точно у воротаря.

68 хв. ГОЛ! Зінченко. Напівнавісом, парашутом закинув із лівого флангу точно в дальню дев'ятку – 2:1!

71 хв. Мбабу й Емболо знову взялися тиснути на наш лівий фланг.

72 хв. Яремчук не влучив у ворота з метрів 20.

77 хв. Пішли розриви між лініями в команд.

78 хв. Яремчук протягнув м'яч і пробив. Удар заблокували захисники, а Мораес, що набігав, просто не влучив у ворота.

82 хв. Заміна у Швейцарії. Ебішер замість Соу.

87 хв. Пішли вперед гості в надії відігратися. Забули про контратаки українці.

90 хв. Тисне Швейцарія, але явних моментів не має.

Все! Є перша перемога в елітному дивізіоні Ліги націй!

В наступному поєдинку 6 вересня збірна України гратиме на виїзді проти збірної Іспанії.

Зараз ви читаєте новину «Зінченко допоміг Україні обіграти Швейцарію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua