вівторок, 05 листопада 2013 17:19

Зевіна виграла "золото" етапу Кубка світу

Українка здобула сьоме золото на шести етапах Кубка світу ФОТО: vesti.ua

Сьогодні, 5 листопада, у Сінгапурі пройшов перший день шостого етапу Кубка світу з плавання в 25-метровому басейні. Відбулися фінали у 18-ти видах. Українка Дарина Зевіна перемогла у плаванні на 200 м на спині з результатом 2.02,32, випередивши майже на секунду учасницю Олімпійських ігор британку Елізабет Сіммондс і на 1.12 австралійку Емілі Сібом.

Зазначимо, що це вже сьоме золото українки на шести етапах Кубка світу.

На дистанції 50 м на спині Зевіна фінішувала шостою (27,25). Перемогла Емілі Сібом (26,85), другою була Елізабет Сіммондс (28,85), третьою - австралійка Медісон Вілсон (27,02).