субота, 19 жовтня 2013 11:34

Плавання. Українка Дарина Зевіна завоювала бронзу в другий день етапу Кубка світу

Зевіна продовжує "штампувати" медалі в Дубаї. Фото: reuters.com

18 жовтня, в Дубаї (ОАЕ ) завершився четвертий етап Кубка світу з плавання на короткій воді. У другий день змагань, як і вперше було розіграно 18 комплектів нагород.

У трьох фіналах брали участь українки.

Дарина Зевіна до золота і бронзі першого дня додала ще одну бронзову медаль, цього разу на дистанції 100 м на спині. Пропливши за 57,56 секунди, вона поступилася три сотих секунди срібному призеру - австралійці Емілі Сібом. Перемогла японка Саяка Акасі з результатом 57,24.

Дістанцію100 м вільним стилем Зевіна завершила п'ятою (53,79). Перше і друге місце у голландок - Реном Кромовідьохо (52,48) і Фредерики Хімскерк (52,79). Трійку призерів замкнула данка Еанетт Оттесен (52,85).

Ще одна українка Ганна Дзеркаль у фіналі на 200 м батерфляєм фінішувала останньою, восьмою (2.14,76). Призерами на цій дистанції стали угорка Катінка Хошу (2.06,30), іспанка Міредо Бельмонте (2.0639) і японка Мію Оцука (2.07,02).

Плавання. Кубок світу на короткій воді. Четвертий етап. Дубай (ОАЕ). 18 жовтня

Жінки. Спина. 100 м

1. Саяка Акасі (Японія) - 57,24

2. Емілі Сібом (Австралія) - 57,53

3. Дарина Зевіна (Україна) - 57,56

Зараз ви читаєте новину «Плавання. Українка Дарина Зевіна завоювала бронзу в другий день етапу Кубка світу». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua