неділя, 11 серпня 2013 14:51

Зевіна виграла золото Кубка світа з новим рекордом Європи

Дарина Зевіна фінішувавши першою на дистанції 200 м на спині ФОТО: dynamo.ua

10 серпня у Берліні (Німеччина) пройшов перший день другого етапу Кубка світу з плавання у 25-метровому басейні. Україну на змаганнях представляють чотири спортсмена - Дарина Зевіна, Сергій Фролов, Андрій Говоров і Вікторія Солнцева.

Дарина Зевіна виграла золото з новим рекордом Європи, фінішувавши першою на дистанції 200 м на спині з результатом 2:00.81. Українка обійшла на 1,08 секунду австралійку Белінду Хокінг і на 2,16 - її співвітчизницю, дворазову чемпіонку Олімпійських ігор Емілі Сібом.

Сергій Фролов фінішував п'ятим на 400 м вільним стилем з результатом 3.43,11, програвши переможцю - американцеві Тайлеру Клері 6,25 секунди.

Андрій Говоров також був п'ятим на 50 м батерфляєм (22,89). Переміг південноафриканець Роланд Шуман (22,05).

У перший день змагань був встановлений один світовий рекорд. Його автором стала іспанка Мірея Бельмонте Гарсіа на дистанції 800 м вільним стилем - 7.59,34.