неділя, 04 серпня 2013 13:31

Зевіна стала четвертою на чемпіонаті світу з плавання

У плаванні на 200 м на спині Дарина Зевіна фінішувала за крок до медалі ФОТО: gazetavv.com

3 серпня у Барселоні (Іспанія) на чемпіонаті світу з водних видів спорту у змаганнях з плавання розіграно п'ять комплектів медалей.

У плаванні на 200 м на спині українка Дарина Зевіна фінішувала четвертою з результатом 2 хвилини 8,72 секунди. Перемогла американка Мелісса Франклін (2.04,76). Срібло завоювала австралійка Белінда Хокінг (2.06,66), бронзу - канадка Хілларі Колдуелл (2.06,80).

У плаванні на 50 м батерфляєм золото виграла датчанка Жанетт Оттесен Грей з результатом 25,24 секунди, срібним призером стала китаянка Лю Інь (25,42), бронзовим - голландка Раномі Кромовідьо (25,53). Українки у цій дисципліні не були представлені.

У чоловіків у плаванні на 50 м вільним стилем чемпіоном світу став бразилець Сезар Сіело Фільо (21,32), срібло виграв росіянин Володимир Морозов (21,47), бронза - у Джорджа Річарда Пауелла з Тринідаду і Тобаго (21,51).

Нагадаємо, українець Андрій Говоров не зміг пробитися у фінал, показавши 12-й результат - 21,96 секунди.

У плаванні на 100 м батерфляєм тріумфував південноафриканець Чед Ле Кло (51,06), випередивши угорця Ласло Чеха (51,45) і поляка Конрада Черняка (51,46). Українці в цій дисципліні у змаганнях не брали участь.

Американка Кеті Ледецкі перемогла на дистанції 800 м вільним стилем зі світовим рекордом - 8.13,86. Срібло в активі датчанки Лотте Фрііс (8.16,32), бронзу взяла новозеландка Лорен Бойл (8.18,58). Українки в цьому виді програми в Барселоні не представлені.

У вечірній програмі також відбулися півфінальні запливи у жінок на дистанції 50 м брасом. Литовка Рута Мейлютіте вийшла у фінал зі світовим рекордом - 29,48 секунди, поліпшивши на 0,30 секунди досягнення росіянки Юлії Ефімової, встановлене в кваліфікації вранці. Єфімова вийшла у фінал з другим часом (29,88).

Українка Марія Лівер зупинилася за крок від фіналу, показавши дев'ятий час (30,94). Нагадаємо, Вікторія Солнцева завершила виступ не пробившись до півфіналу.