понеділок, 30 липня 2012 13:20

"Зеніт", "Спартак", "Локомотив" ідуть без втрат: результати 2-го туру РПЛ

У другому турі прем'єр-ліги "Рубін" обіграв "Аланію" з рахунком 3:1. Півзахисник казанців Бібарс Натхо зробив дубль і з 3 голами наздогнав Олександра Кержакова із "Зеніту" в суперечці кращих бомбардирів.

"Спартак" здобув вольову перемогу над ніжегородською "Волгою" (2:1) завдяки голам Ейдена Макгіді і Дмитра Комбарова.

"Анжі", граючи вдесятьох після вилучення Жусілея на 31-й хвилині, матчу з "Ростовом", уник поразки в компенсований арбітром час завдяки другому голу захисника Расима Тагірбекова. Фінальний рахунок матчу - 2:2.

Напередодні "Зеніт" без особливих проблем впорався з "Динамо" (2:0). Перемогу пітерцям принесли голи Олександра Кержакова та Доменіко Крішито.

ЦСКА в гостях поступився "Амкару", зустріч завершилася з рахунком 3:1 на користь перм'яків. Героєм матчу став півзахисник Олексій Ребко, який відзначився дублем.

У Черкізові "Локомотив" здобув впевнену перемогу на "Крильями Совєтов" з рахунком 2:0: на 32-й хвилині відзначився Павлюченко, а на 67-й - Кайседо.

Прем'єр-ліга

2-й тур

Ростов - Анжі 2:2 (0:0, 2:2)

Голи: 0:1 - 49 Тагірбеков, 1:1 - 75, пенальті Кириченко, 2:1 - 88 Голенда, 2:2 - 90 Тагірбеков.

Вилучення: Жусілей, 30 (Анжі).

Терек - Краснодар

30 липня, 18.00

Кубань - Мордовія 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - 85 Букур.

Зеніт - Динамо 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 10 Кержаков, 2:0 - 71 Крішито.

Амкар - ЦСКА 3:1 (3:1, 0:0)

Голи: 1:0 - 7 Бурмістров, 1:1 - 13 Хонда, 2:1 - 19 Ребко, 3:1 - 41 Ребко.

Вилучення: Ігнашевич, 61 (ЦСКА), Дзагоєв, 85 (ЦСКА).

Локомотив — Крилья Совєтов 2:0 (1:0, 1:0)

Голи: 1:0 - 32 Павлюченко, 2:0 - 67 Кайседо.

Рубін - Аланія 3:1 (1:0, 2:1)

Голи: 1:0 - 18, пенальті Натхо, 2:0 - 48 Натхо, 2:1 - 79, пенальті Неко, 3:1 - 90 Дядюн.

Спартак - Волга НН 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - 33 Сапогов, 1:1 - 69 Макгіді, 2:1 - 90, пенальті Д. Комбаров.

Зараз ви читаєте новину «"Зеніт", "Спартак", "Локомотив" ідуть без втрат: результати 2-го туру РПЛ». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua