субота, 21 липня 2012 10:59

Дебютна перемога Біліча: "Локомотив" переміг у першому матчі чемпіонату Росії

"Локомотив" переміг дебютанта "Мордовію" з рахунком 3:2 Фото: fclm.ru

Московський "Локомотив" виграв перший матч чемпіонату Росії 2012-2013 року, обігравши "Мордовію" з рахунком 3:2, повідомляється на сайті Російської футбольної прем'єр-ліги. Гра пройшла у п'ятницю в Саранську на стадіоні "Старт".

Перший гол сезону забив форвард "Мордовії" Кирило Панченко на 16 хвилині. На 29-й хвилині півзахисник "Локомотива" Дмитро Торбінський зрівняв рахунок, на 33-й хвилині другий гол саранчанам забив Магомед Оздоєв, а через п'ять хвилин відзначився новачок залізничників Ведран Чорлука.

Таким чином, на перерву команди пішли за рахунку 3:1. У другому таймі на 62-й хвилині захисник "Мордовії" Євген Осипов скоротив розрив у рахунку, але відігратися господарі не встигли.

Саранська команда вперше вийшла до прем'єр-лігу. У наступному турі "Мордовія" в Краснодарі зіграє з місцевою "Кубанню", а "Локомотив" на своєму полі прийме самарські "Крилья Совєтов", повідомляє "Лента".

Додамо, що матч став дебютним для Славена Біліча на посту головного тренера "Локомотива".

Мордовія - Локомотив 2:3 (1:3, 1:0)

Голи: 1:0 - Панченко (16), 1:1 - Торбінський (29), 1:2 - Оздоєв (33), 1:3 - Чорлука (38), 2:3 - Осипов (62).

Мордовія: Юрченко, Степанець (Р-м Мухаметшин, 89), Мулдаров, Осипов, Сімчевіч, Дуймовіч (Кузнєцов, 83), Кулєшов, Бобер (Концедалов, 50), Рогов, Панченко, Р-н Мухаметшин.

Локомотив: Лобанцев, Шишкін, Чорлука, Бурлак, Єщенко, Оздоєв, Глушаков, Самедов (Григор'єв, 90), Торбінський (Сапатер, 34), Обінна, Павлюченко (Кайседо, 81).

Попередження: Осипов (69), Чорлука (89), Єщенко (90), Глушаков (90), Сімчевіч (90).

Вилучення: Оздоєв (87).

Зараз ви читаєте новину «Дебютна перемога Біліча: "Локомотив" переміг у першому матчі чемпіонату Росії». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua