Збірна України сенсаційно зіграла внічию із Францією

Сергій Сидорчук вже майже 10 років виступає за "Динамо". Фото: УАФ

4 вересня збірна України буде приймати Францію у матчі відбору до Кубка світу.

У першому матчі в Парижі команди не змогли виявити сильного - 1:1.

В середині першого тайму Антуан Грізманн красивим ударом у дев'ятку відкрив рахунок у матчі.

В середині другого тайму капітан "Динамо" Сергій Сидорчук зрівняв рахунок. Українцям допоміг рикошет.

Команда Андрія Шевченка змогла утримати нічийний рахунок та відбитися від атак господарів у кінці матчу.

Матч Україна - Франція розпочнеться о 21:45. Звіт про гру читайте на нашому сайті.

У турнірній таблиці Україна займає друге місце, відстаючи від Франції на чотири очки.

В останньому матчі команда Олександр Петракова не змогла перемогти Казахстан - 2:2.

Зараз ви читаєте новину «Збірна України сенсаційно зіграла внічию із Францією». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua