неділя, 06 червня 2010 10:22

Збірна Румунії розгромила Гондурас, Італія зіграла внічию зі Швейцарією

У товариському поєдинку недавні суперники нашої збірної румуни з рахунком 3:0 обіграли учасника чемпіонату світу Гондурас - 3:0.

У матчі взяли участь гравці української Прем'єр-ліги. Разван Рац провів на полі 84 хвилини, а Тіберіу Гіоане відіграв весь другий тайм. Іонуц Мазілу на полі не з'являвся.

Збірні Італії і Швейцарії розійшлися миром - 1:1. Сербії та Камеруна влаштували голепад, забивши на двох 7 голів, - 4:3. Словаччина розгромила Коста-Ріку - 3:0. Захисник переможців Мартін Шкртел в цьому матчі отримав травму.

Збірна Голландії провела чудовий товариський матч, розгромивши в Амстердамі Угорщину - 6:1.

Товариські матчі

Голландія - Угорщина - 6:1 (1:1, 5:0)

Голи: 0:1 - Джуджак (6), 1:1 - ван Персі (21), 2:1 - Снейдер (56), 3:1 - Роббен (64), 4:1 - ван Боммель (71), 5 : 1 - Еліа (74), 6:1 - Роббен (78).

ПАР - Данія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Мпхела (76).

США - Австралія - 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Баддл (4), 1:1 - Кейхілл (19), 2:1 - Баддл (31), 3:1 - Гомес (90).

Гана - Латвія - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Квінсі (88).

Словаччина - Коста-Ріка - 3:0 (1:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Секейра (16, автогол), 2:0 - Віттек (47), 3:0 - Шестак (88, пенальті).

Алжир - ОАЕ - 1:0 (0:0, 1:0)

Гол: 1:0 - Зіані (51).

Румунія - Гондурас - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Нікулае (20), 2:0 - Флореску (45), 3:0 - Редої (76, пенальті).

Сербія - Камерун - 4:3 (4:2, 0:1)

Голи: 0:1 - Вебо (5), 1:1 - Красич (16), 1:2 - Вебо (20), 2:2 - Станкович (25), 3:2 - Міліяш (44, пенальті), 4 : 2 - Пантеліч (45), 4:3 - Чупо-Мотінг (67).

Швейцарія - Італія - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Інлер (10), 1:1 - Куальярелла (14).