пʼятниця, 08 червня 2012 23:54

Збірна Росії розгромила Чехію

Збірна Росії очолила групу А ФОТО: Reuters

Національна збірна Росії розгромила Чехію у другому матчі групи А чемпіонату Європи. Матч, що пройшов у польському Вроцлаві, закінчився з рахунком 4:1.

Розгром чехів розпочав Алан Дзагоєв на 15-й хвилині матчу. Менше, ніж за 10 хвилин Роман Широков подвоїв перевагу росіян. Більше голів у першому таймі не було.

Після перерви за голову взялися хлопці Міхала Білека. На 52-й хвилині гол забив Вацлав Піларж. Відзначимо, що на другий тайм вийшов футболіст донецького "Шахтаря" Томаш Хюбшман.

На 79-й хвилині Дзагоєв оформив дубль. Учетверте Петр Чех пропустив від Романа Павлюченка. Нападник встановив остаточний рахунок на 81-й хвилині.

Збірна Росії набрала три очки. Ця перемогла дозволила команді Діка Адвоката очолити групу А. Польща і Греція зіграли внічию — 1:1 і набрали по одному очку. Збірна Чехії поки з бубликом.

Євро-2012

Група А

1-й тур

Росія - Чехія 4:1 (2:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Дзагоєв (15), 2:0 - Широков (24), 2:1 - Піларж (52), 3:1 - Дзагоєв (79), 4:1 - Павлюченко (82).

Росія: Малафєєв, Анюков, О. Березуцький, Ігнашевич, Жирков, Широков, Зирянов, Денисов, Дзагоєв (Кокорін, 84), Аршавін, Кержаков (Павлюченко, 73).

Чехія: Чех, Гебр Селассі, Губник, Сівок, Кадлец, Плашил, Ірачек (Петрежела, 76), Піларж, Росіцкі, Резек (Хюбшман, 46), Барош (Лафата, 85).

Зараз ви читаєте новину «Збірна Росії розгромила Чехію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua