пʼятниця, 08 червня 2012 21:25

Збірні Польщі та Греції зіграли внічию у драматичному матчі

Національні збірні Польщі та Греції зіграли внічию у драматичному матчі-відкритті Євро-2012. Поєдинок закінчився з рахунком 1:1. У першому таймі відзначився Роберт Левандовський. Перед перервою греки залишилися у меншості. Другу жовту картку отримав Сократіс Папастатопулос.

Після перерви відзначилися греки. Спрацювала вдала заміна наставника еллінів. Добре знайомий збірній України Дімітріс Салпінгідіс зрівняв рахунок. Незабаром збірна Польщі вирівняла склади. За фол останньої надії червону картку отримав Войцех Шчесни. У гру довелося вступити запасному воротареві Пшемиславу Титоню, який парирував пенальті у виконанні Гіоргіоса Карагуніса.

Салпінгідіс міг оформити дубль, але його не зарахували через офсайд. Команди набрали по одному очку. Пізніше свій матч зіграє інша пара групи А. Матч Росія — Чехія розпочнеться о 21:45.

Євро-2012

Група А

1-й тур

Польща - Греція 1:1 (1:0, 0:1)

Голи: 1:0 - Левандовскі (17), 1:1 - Салпінгідіс (51).

Польща: Шчесни, Пішчек, Василевський, Перкис, Беніш, Полянські, Муравські, Блашчіковскі, Обраньяк, Рибус (Титонь, 70), Левандовські.

Греція: Халкіас, Торосідіс, Папастатопулос, Пападопулос (Пападопулос, 37), Холебас, Маньятіс, Кацураніс, Карагуніс, Нініс (Салпінгідіс, 46), Гекас (Фортуніс, 68), Самарас.

Попередження: Папастатопулос (35), Холебас (45), Карагуніс (54).

Вилучення: Папастатопулос (44), Шчесни (68).

Зараз ви читаєте новину «Збірні Польщі та Греції зіграли внічию у драматичному матчі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua