пʼятниця, 05 липня 2024 22:35

Збірна Іспанії з футболу перемогла Німеччину і вирвалися у півфінал

Іспанці вирвали перемогу в німців у чвертьфіналі Євро-2024 з футболу. Фото: eastnews.ua

Збірна Іспанії перемогла національну команду Німеччини в матчі 1/4 фіналу Євро-2024 з футболу. Основний час зустрічі на "Штутгарт Арені" у Штутгарті завершився з рахунком 1:1, а в екстратаймах "Червона фурія" забила переможний м'яч – 2:1.

Уже на старті поєдинку "Червона фурія" втратила одного зі своїх важливих футболістів – Тоні Кроос жорстко сфолив проти Педрі, якого через травму на 8-й хвилині замінив Дані Ольмо.

На відміну від непоступливої боротьби, забитих м'ячів уболівальники в першому таймі не побачили.

Після перерви команда Луїса де ла Фуенте повела в рахунку. На 52-й хвилині Ламін Ямал з правого флангу зробив передачу до штрафного майданчика німців, де Ольмо в один дотик відправив м'яч у лівий нижній кут.

Після пропущеного м'яча підопічні Юліана Нагельсманна стали атакувати набагато активніше та створили кілька хороших моментів біля воріт іспанської збірної. На 76-й хвилині Ніклас Фюллькруг замкнув передачу Флоріана Вірца з правого флангу ударом в падінні у стійку.

Бундестім продовжила тиснути на ворота суперника і таки досягнула бажаного. На 89-й хвилині Максимільян Міттельштадт виконав навіс з лівого флангу, Йозуа Кімміх головою скинув м'яч у центр, де Вірц одразу ж пробив у дальній кут.

Таким чином, основний час матчу закінчився внічию 1:1, тож гра перейшла до екстратаймів. Там команди до останнього не могли вразити ворота одна одної. Коли здавалося, що все вирішить серія пенальті, іспанці забили переможний м'яч.

На 119-й хвилині Мікель Меріно ударом головою замкнув подачу з лівого флангу від Ольмо.

Німці намагалися врятуватися й пішли на фінальний штурм воріт суперника. На 120+6-й хвилині захисник іспанців Дані Карвахаль заробив другу жовту картку та вилучення за фол проти Джамала Мусіали.

Відігратися вдруге господарям чемпіонату Європи не вдалося. Іспанія – перший півфіналіст Євро-2024.

У півфіналі іспанці зіграють з переможцем поєдинку Португалія – Франція.

Фінальний турнір Євро-2024 з футболу розпочався 14 червня і триватиме до 14 липня 2024 року. Збірна Німеччини на правах господарки турніру потрапила без відбору.

Аналітики вважають головними фаворитами збірні Франції та Англії. Коефіцієнт на їхню перемогу становить 4,50.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Іспанії з футболу перемогла Німеччину і вирвалися у півфінал». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua