неділя, 09 червня 2024 11:20

Іспанія перед Євро-2024 розгромила Північну Ірландію
6

Футбольна збірна Іспанії вдома розгромила збірну Північної Ірландії з рахунком 5:1

Футбольна збірна Іспанії вдома розгромила збірну Північної Ірландії у товариському матчі в рамках підготовки до фінального турніру Євро-2024.

Поєдинок у місті Пальма-де-Майорка завершився із рахунком 5:1, повідомили ТСН.

Іспанія пропустила першою - на другій хвилині зустрічі відзначився Деніел Баллард.

Підопічні Луїса де ла Фуенте до перерви відповіли своїми чотирма голами.

Дубль оформив Педрі, по одному м'ячу забили Альваро Мората і Фабіан Руїс.

У другому таймі іспанці ще раз забили гол - остаточний рахунок матчу на 60-й хв встановив Мікель Оярсабаль.

Для іспанців це був останній спаринг перед стартом Євро-2024.

У попередньому товариському поєдинку Іспанія перемогла Андорру з рахунком 5:0.

Чемпіонат Європи з футболу відбудеться з 14 червня по 14 липня у Німеччині.

На Євро-2024 збірна Іспанії зіграє у групі B проти Хорватії (15 червня), Італії (20 червня) та Албанії (24 червня).

Північна Ірландія, яка не потрапила на прийдешній чемпіонат Європи, 11 червня проведе спаринг з Андоррою.

Зараз ви читаєте новину «Іспанія перед Євро-2024 розгромила Північну Ірландію». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua