субота, 04 червня 2011 09:27

Збірна Франції зіграла внічию з білорусами: результати 6-го туру кваліфікації Євро-2012

Футболісти збірної Білорусі на своєму полі зіграли внічию з командою Франції у відбірному матчі Чемпіонату Європи-2012.

Зустріч групи D, що відбулася в п'ятницю, завершилася внічию - 1:1 (1:1).

У складі французів голом відзначився півзахисник лондонського "Челсі" Флоран Малуда на 22-й хвилині матчу.

Білоруська команда відзначилася за допомогою захисника іспанської "Барселони" Еріка Абідаля, який на 20-й хвилині відправив м'яч у свої ворота.

В іншому поєдинку групи збірна Румунії розгромила команду Боснії та Герцеговини - 3:0 (2:0).

Незважаючи на втрату очок, збірна Франції, в активі якої 13 балів продовжує лідирувати в групі. Команда Білорусі (9 балів) йде на 2-й позиції, румунська збірна - третя (8). Четверту сходинку в групі займає команда Албанії (8), боснійці (7) - п'яті, а замикає таблицю Люксембург (1).

Два поєдинки відбулися у групі С, де італійці в рідних стінах розгромили збірну Естонії з рахунком 3:0 (2:0)

У складі переможців по голу на свій рахунок записали нападники Джузеппе Россі (21-а хвилина), Антоніо Кассано (39-я) і Джампаоло Пацціні (68-я).

В іншому матчі групи збірна Фарерських Островів на своєму полі поступилася команді зі Словенії - 0:2 (0:1).

Лідирують у групі італійці, у яких 16 набраних балів, слідом йдуть словенці (11 очок) і серби (8). Збірна Естонії (7) розташувалася на четвертій позиції, команда Північної Ірландії (6) - п'ята, Фарерські острови (1) замикають турнірну таблицю.

Футболісти збірної Туреччини в гостьовому поєдинку зіграли внічию з командою Бельгії.

Зустріч, що відбулася в п'ятницю, завершилася внічию - 1:1 (1:1).

У складі підопічних Гуса Хіддінка м'яч забив хавбек Бурак Йилмаз (22-а хвилина), у бельгійців відзначився нападник Марвін Огунжімі (4-я).

На 75-й хвилині зустрічі півзахисник збірної Бельгії Алекс Вітцель не реалізував 11-метровий удар.

В іншому матчі групи А збірна Німеччини вирвала виїзну перемогу в австрійців.

У складі переможців дублем відзначився форвард Маріо Гомес (44-а хвилина, 90).

Збірна Австрії забила завдяки помилці захисника німецької дружини Арне Фрідріха, який на 50-й хвилині матчу зрізав м'яч у свої ворота.

У цій же групі збірна Казахстану перемогла команду з Азербайджану з рахунком 2:1 (2:1).

Таким чином, в групі А одноосібне лідерство захопила збірна Німеччини (18 очок), на другому місці йдуть бельгійці (11), в активі яких вже сім зіграних матчів, команда Туреччини (10) розташувалася на 3 місці. Австрійці (7 балів) займають четверту сходинку в групі, азербайджанці - п'яті (3), а замикають таблицю збірна Казахстану (3).

Ще два матчі відбулися в групі Е. Збірна Швеції в гостях взяла гору над Молдовою - 4:1 (2:0), а команда Фінляндії на виїзді здолала збірну Сан-Марино (1:0).

Лідирує у групі збірна Нідерландів (18 очок), шведи, в активі яких 12 балів, йдуть на другому місці, на третьому рядку розташувалася команда Угорщини (9 очок). Збірна Фінляндії (6 очок) йде на 4 місці, молдавські футболісти - п'яті (6), замикає таблицю Сан-Марино (0).

Один матч відбувся в групі I, де збірна Ліхтенштейну на своєму полі здобула перемогу над командою Литви з рахунком 2:0 (2:0). Ліхтенштейн з трьома очками йде на останньому п'ятому місці в групі, збірна Литви (4 бали) розташувалася на 4 місці. Перше місце в таблиці утримують іспанці, в активі яких 15 набраних очок.

Збірна Грузії не зуміла втримати перемогу у матчі з футболістами збірної Хорватії. Матч проходив у хорватському місті Спліт при повних трибунах стадіону "Полюддя", що вміщає 30 тисяч глядачів. Судив зустріч шведський рефері Стефан Йоханнессон.

Рахунок точним ударом головою відкрив на 17-й хвилині грузин Джаба Канкава. У другому таймі на 76-й хвилині хорват Маріо Манджукіч зрівняв рахунок. Через 2 хвилини Нікола Калініч вивів свою команду вперед - 2:1.

У групі F крім Грузії та Хорватії виступають також команди Греції, Ізраїлю, Латвії і Мальти, пише РИА Новости.

Євро-2012

Кваліфікація

6-й тур

Казахстан - Азербайджан - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Грідін (57), 1:1 - Надиров (63), 2:1 - Грідін (68).

Австрія - Німеччина - 1:2 (0:1, 1:1)

Голи: 0:1 - Гомес (44), 1:1 - Фрідріх (50, автогол), 1:2 - Гомес (90).

НІМЕЧЧИНА: Нойер, Хуммельс, Фрідріх, Шмельцер, Лам, Озіл, Хедіра (Бадштубер, 69), Мюллер, Крос (Аого, 90), Гомес, Подольські (Шюррле, 67).

Бельгія - Туреччина - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Огунжімі (4), 1:1 - Йилмаз (22).

Турнірне становище: Німеччина - 18, Бельгія - 11, Туреччина - 10, Австрія - 7, Казахстан - 3, Азербайджан - 3

4 червня. 22:30.

Турнірне становище: Ірландія - 10, Росія - 10, Словаччина - 10, Вірменія - 8, Македонія - 4, Андорра - 0

Група С

Фарерські о-ви - Словенія - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Матавж (29), 0:2 - Балдінссон (47, автогол).

Вилучення: Шулер, 25 (Словенія).

Італія - Естонія - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Россі (21), 2:0 - Кассано (39), 3:0 - Пацціні (68).

ІТАЛІЯ: Буффон, Маджо, Раноккія, К'єлліні, Бальдзаретті, Аквілані (Ночеріно, 24), Маркізіо, Пірло, Монтоліво, Россі (Джовінко, 79), Кассано (Пацціні, 65).

Турнірне становище: Італія - 16, Словенія - 11, Сербія - 8, Естонія - 7, Пн. Ірландія - 6, Фарерські о-ви - 1

Група D

Румунія - Боснія і Герцеговина - 3:0 (2:0, 1:0)

Голи: 1:0 - Муту (37), 2:0 - Маріка (41), 3:0 - Маріка (55).

Білорусь - Франція - 1:1 (1:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Абідаль (20, автогол), 1:1 - Малуда (22).

ФРАНЦІЯ: Льоріс, Санья, Сако, Рамі, Абідаль, Рібері, Діабі (Ремі, 73), Насрі, Діарра, Малуда, Бензема.

Турнірне становище: Франція - 13, Білорусь - 9, Албанія - 8, Румунія - 8, Боснія і Герцеговина - 7, Люксембург - 1

Група E

Молдавія - Швеція - 1:4 (0:2, 1:2)

Голи: 0:1 - Тойвонен (11), 0:2 - Елмандер (30), 0:3 - Елмандер (58), 1:3 - Бугаєв (61), 1:4 - Герндт (88).

Сан-Марино - Фінляндія - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Форсселл (41).

Турнірне становище: Нідерланди - 18, Швеція - 12, Угорщина - 9, Молдова - 6, Фінляндія - 6, Сан-Марино - 0

Група F

Хорватія - Грузія - 2:1 (0:1, 2:0)

Голи: 0:1 - Канкава (16), 1:1 - Манджукіч (76), 2:1 - Калініч (78).

Латвія - Ізраїль

4 червня. 19.30.

Греція - Мальта

4 червня. 21.30.

Турнірне становище: Хорватія - 13, Греція - 11, Ізраїль - 10, Грузія - 9, Латвія - 4, Мальта - 0

Група G

Англія - Швейцарія

4 червня. "Вемблі", 18.45.

Чорногорія - Болгарія

Турнірне становище: Англія - 10, Чорногорія - 10, Швейцарія - 4, Болгарія - 4, Уельс - 0

Група H

Ісландія - Данія

4 червня. 21.45.

Португалія - Норвегія

4 червня. 23.00.

Турнірне становище: Норвегія - 10, Португалія - 7, Данія - 7, Кіпр - 2, Ісландія - 1

Група I

Ліхтенштейн - Литва - 2:0 (2:0, 0:0)

Голи: 1:0 - Ерне (6), 2:0 - Полверіно (36).

Турнірне становище: Іспанія - 15, Чехія - 9, Шотландія - 4, Литва - 4, Ліхтенштейн - 3

Зараз ви читаєте новину «Збірна Франції зіграла внічию з білорусами: результати 6-го туру кваліфікації Євро-2012». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua