середа, 08 вересня 2010 08:43

Євро-2012. Збірна Росії програла Словаччині

Збірна Росії з футболу програла команді Словаччини в матчі відбірного турніру чемпіонату Європи 2012 року. Росіяни поступилися з рахунком 0:1, єдиний гол у першому таймі забив нападаючий словаків Мирослав Стох. Матч проходив в Москві на стадіоні "Локомотив".

Стох відзначився на 28-ій хвилині зустрічі, використавши помилку російського воротаря Ігоря Акінфєєва, який вибив м"яч на словацького гравця. Стох завдав точного удару у верхній кут воріт Акінфєєва.

Збірна Росії атакувала більшу частину матчу і створила кілька можливостей забити гол, проте збірну Словаччини неодноразово виручав воротар Ян Муха. На початку другого тайму м"яч побував у воротах словаків, проте гол Костянтина Зирянова був забитий з положення "поза грою".

Таким чином, у двох стартових матчах відбірного турніру Євро-2012 (з Андоррою і Словаччиною) росіяни набрали три очки.

Євро-2012

Кваліфікація

Група A

Туреччина - Бельгія - 3:2 (0:1, 3:1)

Голи: 0:1 - ван Бюйтен (28), 1:1 - Алтинтоп (48), 2:1 - Шентюрк (66), 2:2 - ван Бюйтен (69), 3:2 - Туран (78).

Австрія - Казахстан - 2:0 (0:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Лінц (90), 2:0 - Хоффер (90).

Німеччина - Азербайджан - 6:1 (3:0, 3:1)

Голи: 1:0 - Вестерманн (28), 2:0 - Подольскі (45), 3:0 - Клозе (45), 4:0 - Садигов (53, автогол), 4:1 - Джавад (56), 5 : 1 - Бадштубер (86), 6:1 - Клозе (90).

НІМЕЧЧИНА: Нойер, Рітер, Бадштубер, Мертезакер (Вестерманн, 11), Лам, Хедіра, Швайнштайгер (Какау, 78), Мюллер (Марін, 62), Озіл, Подольскі, Клозе.

Група B

Росія - Словаччина - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Стох (27).

Македонія - Вірменія - 2:2 (1:1, 1:1)

Голи: Джюровскі, 42, Наумоскі, 90 - пенальті - Мовсисян, 41, Манучарян, 90

Ірландія - Андорра - 3:1 (2:1, 1:0)

Голи: 1:0 - Кілбейн (14), 2:0 - Дойл (41), 2:1 - Мартінез (45), 3:1 - Роб. Кін (54).

Група С

Сербія - Словенія - 1:1 (0:0, 1:1)

Голи: 0:1 - Новакович (63), 1:1 - Жигіч (86).

Італія - Фарерські о-ви - 5:0 (3:0, 2:0)

Голи: 1:0 - Джилардіно (12), 2:0 - Де Россі (22), 3:0 - Кассано (27), 4:0 - Куальярелла (81), 5:0 - Пірло (90).

ІТАЛІЯ: Е. Вівіано, де Сільвестрі, К"єлліні, Бонуччі, Антонеллі, Монтоліво, Пірло, Де Россі (Паломбо, 76), Дж. Россі (Куальярелла, 58), Джилардіно (Пацціні, 59), Кассано.

Група D

Білорусь - Румунія - 0:0 (0:0, 0:0)

Албанія - Люксембург - 1:0 (1:0, 0:0)

Гол: 1:0 - Саліх (37).

Боснія і Герцеговина - Франція - 0:2 (0:0, 0:2)

Голи: 0:1 - Бензема (72), 0:2 - Малуда (78).

ФРАНЦІЯ: Льоріс, Санья, Мексес, Рамі, Кліши, Діарра, Мвіла, Діабі, Малуда (Матюіді, 80), Вальбуена, Бензема.

Група E

Швеція - Сан-Марино - 6:0 (3:0, 3:0)

Голи: 1:0 - Ібрагімович (7), 2:0 - Сімончіні (12, автогол), 3:0 - Сімончіні (25, автогол), 4:0 - Гранквіст (51), 5:0 - Ібрагімович (77) , 6:0 - Берг (90).

Нідерланди - Фінляндія - 2:1 (2:1, 0:0)

Голи: 1:0 - Хунтелар (7), 2:0 - Хунтелар (17, пенальті), 2:1 - Форсселл (18).

НІДЕРЛАНДИ: Стекеленбург, ван дер Віль, Матайсен, Хейтінга, Аніта, Н. де Йонг, ван Боммель, Афеллай (Ленс, 74), Снейдер, ван дер Варт (Еліа, 64), Хунтелар (ван Ністелрой, 82).

Угорщина - Молдова - 2:1 (0:0, 2:1)

Голи: 1:0 - Рудольф (50), 2:0 - Коман (66), 2:1 - Суворов (79).

Група F

Грузія - Ізраїль - 0:0 (0:0, 0:0)

Мальта - Латвія - 0:2 (0:1, 0:1)

Голи: 0:1 - Горкс (42), 0:2 - Верпаковскіс (85).

Хорватія - Греція - 0:0 (0:0, 0:0)

Група G

Болгарія - Чорногорія - 0:1 (0:1, 0:0)

Гол: 0:1 - Зверотіч (35).

Швейцарія - Англія - 1:3 (0:1, 1:2)

Голи: 0:1 - Руні (10), 0:2 - Джонсон (69), 1:2 - Шачірі (71), 1:3 - Д. Бент (88).

АНГЛІЯ: Джо Харт, Джонсон, Лескотт, Джагелка, Е. Коул, Джеррард, Беррі, Уолкотт (Джонсон, 13), Мілнер, Руні (Райт-Філліпс, 79), Дефо (Д. Бент, 70).