вівторок, 18 травня 2010 10:36

Збірна Данії вперше в історії зіграє у чвертьфіналі ЧС світу з хокею

На чемпіонаті світу в Німеччині відбулися чергові поєдинки в групах E і F. Збірна Фінляндії взяла гору над словаками (5:2) і достроково вийшла до чвертьфіналу. У паралельному поєдинку норвежці обіграли швейцарців - 3:2.

Незважаючи на перемогу, Норвегія, як і Словаччина, залишає турнір, маючи в активі шість очок.

Збірна Чехії обіграла латвійських хокеїстів - 3:1. Героєм матчу став форвард чехів Томаш Ролінек, який двічі відзначився у меншості.

Для збірної Латвії цей матч став останнім на світовій першості, і вона з трьома очками розмістилася на останній сходинці у групі F.

Збірна Білорусі здобула вольову перемогу над збірною Данії - 2:1. Переможним став гол форварда Михайла Стефановича за дві хвилини до кінця матчу.

Незважаючи на поразку, збірна Данії вперше у своїй історії вийшла до чвертьфіналу світової першості.

Збірна Швеції добилася перемоги над канадцями з рахунком 3:1, після чого зрівнялася за очками з лідером група F командою Швейцарії.

ЧС-2010

Кваліфікаційний етап

Група Е

Фінляндія - Словаччина - 5:2 (0:0, 3:0, 2:2)

Білорусь - Данія - 2:1 (0:1, 1:0, 1:0)

Данія - Росія - 1:6 (0:2, 1:1, 0:3)

Німеччина - Білорусь - 1:2 (0:1, 0:0, 1:0, 0:1)

Група F

Норвегія - Швейцарія - 3:2 (3:1, 0:0, 0:1)

Чехія - Латвія - 3:1 (0:0, 2:0, 1:1)

Латвія - Норвегія - 5:0 (0:0, 0:0, 5:0)

Швеція - Канада - 3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

За матеріалами Турнір, Sports.ru

Зараз ви читаєте новину «Збірна Данії вперше в історії зіграє у чвертьфіналі ЧС світу з хокею». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua