вівторок, 11 вересня 2012 11:05

Збірна Бразилії забила вісім голів Китаю

Халк відзначився голом у ворота Китаю. Фото: afp.com

Новачок пітерського футбольного клубу "Зеніт" Халк допоміг збірній Бразилії в товариському матчі розгромити команду Китаю.

Гра між командами Бразилії та Китаю пройшла ввечері 10 вересня в бразильському місті Ресіфе і завершилася з рахунком 8:0 на користь п'ятиразових чемпіонів світу.

Халк вийшов на поле в стартовому складі і провів на полі всю гру. Нападаючий відзначився на 52-й хвилині, забивши четвертий гол своєї команди в матчі. До цього у ворота китайців забили півзахисник лондонського "Челсі" Рамірес (23-тя хвилина), форвард бразильського "Сантоса" Неймар (26) і півзахисник бразильського "Сан-Паулу" Лукас (49).

Після голу Халка ще двічі відзначився Неймар (на 54-й і 60-й хвилинах), на 70-й хвилині Лю Цзянь відправив м'яч у свої ворота, на 76-й хвилині півзахисник "Челсі" Оскар реалізував пенальті.

Зараз ви читаєте новину «Збірна Бразилії забила вісім голів Китаю». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua