неділя, 27 вересня 2009 11:20

Запорізький "Металург" вирвав перемогу на останніх хвилинах (ВІДЕО)

У матчі, який завершував суботній ігровий день 8-го туру Прем"єр-ліги України київський "Арсенал" на виїзді поступився запорізькому "Металургу" з рахунком 2:1

Вже на 7-й хвилині Карауш, якого забули на фланзі, навісив в центр штрафного, де інший "позабутий" захисниками, Аржанов, залишився один. Володимир мав час щоб прийняти, обробити м"яч і з підйому вбити його по центру воріт, поруч із голкіпером.

Ближче до перерви "Арсенал" зрівняв рахунок. Воробей під час чергової атаки правим флангом навісив на дальній кут воротарського, а там першим на м"ячі виявився Мазілу.

Матч так і йшов до заслуженої обома командами нічиєї, як раптом на рівному місці, на останній хвилині, виник гол. Шершуна підвів мокрий після дощу газон, а Каськов, який знаходився в штрафній, трохи правіше центру, забив м"яч у сітку воріт Реви.

"Металург" З - "Арсенал" - 2:1 (1:1)

Голи: Аржанов 7, Каськов 90 - Мазілу 43.

"Металург": Безотосний, Карауш, Аржанов, Міцейка, Рудика, Тигорєв, Кривцов, Вернидуб, Кім, Алозі (Каськов 75), Калонас.

"Арсенал": Рева, Симоненко, Шершун, Мазілу, Закарлюка (Міколюнас 74), Воробей (Джакобія 87), Жоземар (Єщенко 57), Євсеєв, Данилов, Хомин, Грицай.

Попередження: Вернидуб 24, Каськов 89.

Gazeta.ua, Турнір

Зараз ви читаєте новину «Запорізький "Металург" вирвав перемогу на останніх хвилинах (ВІДЕО)». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua