субота, 20 квітня 2013 15:28

Запорізький "Металург" зупинив "Кривбас", здобувши першу перемогу в сезоні

"Металург" трохи порадував фанів. Фото: ultras.org.ua

Запорізький "Металург" у 25-му турі вперше здобув перемогу в поточному сезоні прем'єр-ліги України. У Запоріжжі з рахунком 2:0 був переможений "Кривбас".

У першому таймі команди грали на зустрічних курсах, однак робили це не на найвищій швидкості і атакували вельми передбачувано. Як наслідок - не було жодного стовідсоткового моменту, хоча неточних і просто слабких ударів по воротах вистачало. Варто також відзначити, що м'яч двічі побував у воротах "Металурга", однак перш фіксувався офсайд.

У другому таймі картина за великим рахунком не змінилася. Здавалося, ні у кого не вистачить сил забити, проте на 73-й хвилині Сергій Рудика вийшов один на один з воротарем "Кривбасу" і вразив дальній нижній кут - 1:0. Через 10 хвилин після прострілу Жуніора Рудика оформив дубль.

Могли запорожці виграти і з більшим рахунком, але Євген Боровик впорався з ударом Бесарта Ібраїмі.

Україна. Прем'єр-ліга

25-й тур

Металург З (Запоріжжя) - Кривбас (Кривий Ріг) - 2:0

Голи: Рудика, 73 (1:0); Рудика, 82 (2:0).

Попередження: немає - Прийомов, 59; Лисицький, 65; Пашаєв, 80.

Зараз ви читаєте новину «Запорізький "Металург" зупинив "Кривбас", здобувши першу перемогу в сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua