пʼятниця, 09 серпня 2013 21:51

Запорізький "Металург" і "Севастополь" забили на двох чотири м'ячі

Запорізький "Металург" врятувався від поразки в матчі 5-го туру української прем'єр-ліги проти ФК "Севастополь".

Гості забили два голи у першому таймі: на 25-й хвилині Сергій Симоненко вивів "Севастополь" вперед, а на 44-й хвилині Сергій Кузнецов закріпив успіх підопічних Олега Кононова.

Але в другому таймі запоріжці зуміли відігратися. На 54-й хвилині Матеус розмочив рахунок у матчі, а на 78-й хвилині Іван Матяж встановив остаточний підсумок зустрічі.

За підсумками п'яти турів "Металург" набрав 6 очок, а "Севастополь" має в своєму активі на один пункт менше.

Металург З (Запоріжжя) - Севастополь (Севастополь) - 2:2

Голи: Симоненко, 25 (0:1); Кузнєцов, 44 (0:2); Матеус, 54 (1:2); Матяж, 78 (2:2).

Попередження: Рудика, 39; Пісоцький, 86 - Карноза, 41; Міколюнас, 63.

Зараз ви читаєте новину «Запорізький "Металург" і "Севастополь" забили на двох чотири м'ячі». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua