неділя, 14 квітня 2019 08:31

Жан Беленюк став чемпіоном Європи

Жан Беланюк здобув перемогу на Кубку Європи в Бухаресті

Жан Беленюк виграв чемпіонат Європи з боротьби в Бухаресті.

Український борець став найсильнішим у ваговій категорії до 87 кілограм, у фінальній сутичці перемігши азербайджанця Ісламу Аббасова.

Раніше в Бухаресті золоті медалі виграли українки Алла Черкасова (до 68 кг), Оксана Лівач (до 50) та Ірина Гусяк (до 55).

Беленюк - дворазовий чемпіон світу, віце-чемпіон останньої світової першості, а також срібний призер Олімпійських ігор 2016 року.

Зараз ви читаєте новину «Жан Беленюк став чемпіоном Європи». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua