понеділок, 14 лютого 2022 19:48

Вперше в історії спортсменка виграла "золото" на зимових Олімпіадах за дві різні країни

Бобслеїстка Кейлі Гамфріс принесла США золоту медаль. Фото: Gettyimages.com

Бобслеїстка Кейлі Гамфріс стала олімпійською чемпіонкою Пекіна з бобслею в складі збірної США.

Гамфріс за підсумками чотирьох заїздів вдалося на 1,54 с випередити напарницю по збірній Елану Майєрс-Тейлор, повідомляє "НВ".

Американка увійшла в історію Олімпіад, ставши першою спортсменкою, якій вдалося виграти золото на Іграх за дві різні країни.

До грудня 2021 року Гамфріс виступала за Канаду, під прапором якої у 2010 та 2014 роках виграла дві золоті медалі, а у 2018-му додала бронзу.

Американка змінила спортивне громадянство після гучного скандалу трирічної давності - тоді Гамфріс звинуватила у домаганнях головного тренера збірної Канади з бобслею Тода Гейса.

Спортсменка була готова продовжити виступи за Канаду, але федерація бобслею країни відмовилася звільнити тренера, якого суд не визнав винним у справі про домагання.

Зимові Олімпійські ігри в Пекіні триватимуть з 4 по 20 лютого 2022 року.

Під час зимової Олімпіади проводяться змагання з 15-ти дисциплін у семи видах спорту. Усього розіграють 109 комплектів медалей.

Українські спортсмени у столиці Піднебесної виступатимуть у 12-ти дисциплінах.

Зараз ви читаєте новину «Вперше в історії спортсменка виграла "золото" на зимових Олімпіадах за дві різні країни». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua