неділя, 29 липня 2012 12:16

"Ворскла" здобула першу перемогу в сезоні

"Ворскла" перемогла вдома "Карпати" з рахунком 3:1 ФОТО: vorskla.com.ua

У Полтаві пройшла зустріч місцевої "Ворскли" і "Карпат", за результатами якої господарі відсвяткували першу перемогу у сезоні. Полтавчани взяли гору над суперниками зі Львова, що продовжують шукати свою гру, з рахунком 3:1.

У середині першого тайму "Ворскла" забила два голи протягом п'яти хвилин стараннями Івана Лієтави та Романа Безуса, а м'яч дебютанта команди Дмитра Єрьоменка зміцнив перевагу господарів. В середині другого тайму Ігор Ощипко провів гол "Карпат" ефектним ударом головою. "Ворскла" не раз могла забити і четвертий м'яч, однак розгрому не допустив голкіпер "Карпат" Мартін Богатінов.

Таким чином, перемога принесла перші очки полтавській команді, а "Карпати" програли другий матч поспіль.

Україна. Прем'єр-ліга

3-й тур

Ворскла (Полтава) - Карпати (Львів) - 3:1

Голи: Лієтава, 21 (1:0); Безус, 26 (2:0); Єрьоменко, 53 (3:0); Ощипко, 67 (3:1).

Ворскла - Долганський, Селін, Чеснаков, Даллку, Курилов, Будник (Кривошеєнко, 72), Краснопьоров, Маркоскі, Д. Єрьоменко (Сапай, 80), Лієтава (Янузі, 75), Безус.

Карпати - Богатінов, Пластун, Балажиц, Ощипко, Даушвілі (Мартинюк, 61), Голодюк, Кополовець (Касьян, 43), Ткачук, Перес, Худоб'як (Гудима, 73), Тосік.

Попередження: Маркоскі, 85 - Даушвілі, 59; Ощипко, 90+4.

Зараз ви читаєте новину «"Ворскла" здобула першу перемогу в сезоні». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua