неділя, 15 липня 2012 19:28

Антонов приніс перемогу "Кривбасу" в матчі з "Ворсклою"

Олексій Анотонов відзначився на 87-й хвилині ФОТО: dp.vgorode.ua

Криворізький "Кривбас" вирвав перемогу у полтавської "Ворскли" у матчі першого туру української прем'єр-ліги з рахунком 1:0.

Найцікавіші події у матчі трапилися за п'ять хвилин до завершення поєдинку. На 85-й хвилині арбітр матчу вилучив голкіпера "Ворскли" Долганського за фол останньої надії на нападаючому Єслінеку.

Оскільки головний тренер Вадим Євтушенко на той момент зробив три заміни, у ворота "Ворскли" довелося встати півзахисникові Безусу.

Проте в тому ж епізоді "Кривбасу" вдалося відзначитися: Антонов низом пробив зі штрафного, і м'яч після невеликого рикошету залетів у дальній нижній кут "Ворскли".

Україна. Прем'єр-ліга

Перший тур

Ворскла (Полтава) - Кривбас (Кривий Ріг) - 0:1

Голи: Антонов, 87 (0:1).

Ворскла: Долганський, Чеснаков, Даллку, Матвєєв, Сапай, Маркоскі (Мілько, 77), Краснопьоров, Кривошеєнко (Чичиков, 73), Пічкур (Будник, 79), Янузі, Безус.

Кривбас: Штанько, Лобжанідзе, Петров, Федорів (Сердюк, 81), Пашаєв (Єслінек, 46), Матіч, Бартуловіч, Валєєв, Канкава, Шершун, Самодін (Антонов, 75)

Попередження: Маркоскі, 45; Янузі, 64; Чеснаков, 65 - Матіч, 48; Єслінек, 67; Петров, 90+1.

Вилучення: Долганський, 85 - ні.

Зараз ви читаєте новину «Антонов приніс перемогу "Кривбасу" в матчі з "Ворсклою"». Вас також можуть зацікавити свіжі новини України та світу на Gazeta.ua