четвер, 29 листопада 2018 19:57

"Ворскла" розгромно програла "Арсеналу"

Ворскла - Арсенал, онлайн трансляція Ліги Європи

За лічені хвилини розпочнеться матч п'ятого туру групового етапу Ліги Європи між полтавською "Ворсклою" та лондонським "Арсеналом" . Після чотирьох турів "каноніри" знаходяться на першій сходинці групи Е. "Полтавчани" з трьома балами ділять 3-4 сходиники з "Карабахом".

Матч відбудеться в києві на НСК "Олімпійський". В Полтаві "Арсенал" не схотів грати, через війскове положення в регіоні.

Обслуговувати цей матч будуть:

Головний арбітр:Бартош Франковскі

Асистенти: Марчін Боньєк та Давід Ігор Голіс (всі троє поляки)

Стартові склади команд:

Ворскла: Шуст – Пердута, Даллку, Чеснаков, Артур – Скляр, Сапай, Шарпар, Ребенок – Кулач, Коломоєць

Арсенал: Чех – Ліхтштайнер, Дженкінсон, Холдінг, Мейтленд-Найлс – Ремзі, Гандузі, Елнені – Нкетія, Сміт-Роу, Віллкок

Стартовий свисток!

7' Початок матчу за "ворсклянами", вже кілька разів потурбували Чеха.

10' Гол! Пропускає "Ворскла" вже на старті поєдинку. Сміт-Роу скористався неузгодженістю в діях захисників та пробив Шуста. 0:1

16' "Полтавчани" намагаються контролювати м'яч, навіть створюють напівмоменти, але поки влучно пробити не вдається.

24' Заспокоїлась гра, м'яч під контролем "канонірів", але полтавчани пробують нав'язати свою гру.

26' Пенальті у ворота "Ворскли" призначає арбітр. Пердута на думку рефері сфолив.

27' Гол! Ремзі спокійно переграв Шуста та подвоїв перевагу своєї команди. 0:2

36' Очевидно незадоволений Сачко своїми підопічними. Вже в першому таймі робить заміну: Сапай йде з поля, замість нього виходить Карека.

41' Гол! Розклеїлась "Ворскла", третій м'яч влетів у ворота Шуста. Віллок білярдним ударом в нижній кут забив третій м'яч "канонірів". 0:3

Перерва!

Статистика першого тайму:

Володіння м'ячем 52% - 48%

Удари (в площину) 11(0) - 2(1)

Фоли 7-7

Другий тайм!

52' Друга половина зустрічі розпочалась за схожим з першим таймом сценарієм. "Арсенал" володіє ініціативою, та близький до четвертого забитого м'яча.

60' Заспокоїлась гра, "полтавчанам" зовсім нічого в атаці не вдається.

65' Четвертий м'яч забив "Арсенал", але арбітр зафіксував мінімальний офсайд і незарахував взяття воріт.

70' Мала шанс "Ворскла" забити гол престижу, але Чех свою команду врятував.

79' Активізувалась "Ворскла", хочуть вони забити бодай один гол.

88' Команди відверто дограють цей поєдинок.